داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
امام جمعه زابل:
خداوند بسیج را برای بن بست شکنی ایجاد کرده است
کد مطلب: ۷۲۲۵۳
تاریخ انتشار:يکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۵۹
فرمانده سپاه زابل به مناسبت هفته بسیج با امام جمعه این شهرستان دیدار و گفت و گو کرد.
خداوند بسیج را برای بن بست شکنی ایجاد کرده است
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ به مناسبت هفته بسیج، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج زابل با امام جمعه این شهرستان دیدار و گفت و گو کرد.

در این دیدار سرهنگ موسی سنچولی گفت: بسیج دانشگاه عرفان و معرفت است.

وی افزود: با توجه به اوضاع کرونا اقدامات بسیج پر رنگ تر از قبل شده ، که تلاشگران عرصه جهاد و شهادت این شهرستان برای مقابله با آن پا به میدان گذاشته اند.

سنچولی بیان کرد: تیم های متعدد پزشکی به مناطق محروم زابل اعزام شده اند تا در این هفته بیماران نیازمند را ویزیت رایگان کنند.

وی از طرح شهید سلیمانی خبر داد و افزود: در این طرح خانه به خانه با همکاری سایر نهاد ها بیماران و افراد مشکوک را شناسایی خواهیم کرد تا در این رابطه بتوانیم بیماری کرونا را کاهش دهیم.

سنچولی تصریح کرد: افراد شناسایی شده در این طرح قبل از ورود به جامعه در منزل درمان و قرنطینه خواهند شد تا دیگر شهروندان را در معرض خطر قرار ندهند.

حجت الاسلام مجتبی عزیزی امام جمعه شهرستان زابل هم در این دیدار گفت: بسیج پرونده هایی دارد که شاید آنقدر که باید معرفی نشده است، مثلا فرض کنید ریشه کنی فلج اطفال در کشور ما کاری بود که بسیج انجام داد ، بسیج خانه به خانه واکسیناسیون انجام دادند و امروز فلج اطفال نداریم.

وی گفت:بسیج تشکیلاتی است که دشمن را در نهایت قدرتش تعقیب می کند، در نقطه قدرت دشمن با دشمن مواجه می شود، این اعتماد به نفس است.

وی بیان کرد:امروز حقیقت امر این است که ما به بن بست هایی می رسیم، خداوند بسیج را برای بن بست شکنی ایجاد کرده است.


انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark