داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
رسانه های صربستان از تحقیر در برابر آمریکا شرمسارند/ برخی در ایران به دنبال تحقیر شدن از جنس صربستان هستند
کد مطلب: ۷۱۵۳۳
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۵۵
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: رسانه های صربستان از عمل رییس جمهور آن کشور احساس تحقیر می کنند آن وقت عده ای در کشور ما از کار ترامپ دفاع کرده و حاضرند تن به خفت مشابه بدهند.
رسانه های صربستان از تحقیر در برابر آمریکا شرمسارند/ برخی در ایران به دنبال تحقیر شدن از جنس صربستان هستند

به گزارش اوشیدا؛ «ابراهیم رضایی»، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌و گو با خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ با اشاره به گزارش اخیر نشریه «صدا» و استقبال از سیاست تحقیر در برابر آمریکا گفت: حیات غربگرایان در ایران وابسته به غرب است از این رو بزرگترین جنایات غرب را هم توجیه می‌کنند.

وی با ابراز تاسف از مواضع حامیان مذاکره با آمریکا و رئیس جمهور این کشور به عنوان قاتل سردار ملی ایران عنوان کرد: به غربگرایان توصیه میکنم از برجام نافرجام عبرت بگیرند.
 
رضایی با اشاره به اینکه در برجام دولت غربگرا همه جور امتیازی به طرف مقابل داد اما امروز شاهدیم که نتیجه برجام دلار ۲۵ هزار تومانی و سکه ۱۲ میلیون تومانی است تصریح کرد: رسانه های صربستان از عمل رییس جمهور آن کشور احساس تحقیر می کنند آن وقت عده ای در کشور ما از کار ترامپ دفاع کرده و حاضرند تن به خفت مشابه بدهند.
 
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: غربگرایان به مفاهیمی همچون عزت و استقلال اعتقاد ندارند از این رو عظمت ملت ایران و تمدن کهن آن را نادیده گرفته و همه هدف تامین نیازهای رفاهی است؛ البته سابقه نشان داده که در همان هم موفق نیستند.
 
نماینده مردم دشتستان در مجلس با اشاره به اینکه پیش از این بارها به واسطه غربگرایان در ایران تجربه شده که تحقیر ایران منجر به امتیاز دادن از سوی دشمن نمی‌شود تاکید کرد: اگر قرار بود که با تحقیر ایران، مشکلات کشور حل شود، امروز و در دولت برجام با شدیدترین مشکلات اقتصادی و معیشتی روبرو نبودیم.
 
رضایی با بیان اینکه تاریخ ثابت کرده که راه حل مشکلات کشور التماس کردن به زورگویان آدم‌کش نیست خاطرنشان کرد: راه اصلی تکیه به توان داخل و اعتماد به جوانان کشور و نیز ایستادگی مقابل قلدرهای دنیاست.
 
این نماینده مجلس با بیان اینکه مجلس انقلابی یازدهم دیگر اجازه نخواهد داد که تجارب تلخ گذشته تکرار شود تاکید کرد: دیگر نمی گذاریم عده ای ترسو و غرب‌زده با هیاهو در ازای «تقریبا هیچ» ملت ایران را تحقیر و دشمن را امیدوار کنند.
 
وی با بیان اینکه عده‌ای در کشور شناسنامه ایرانی دارند اما ماهیت آمریکایی و به مثابه وکیل مدافع شیطان، حتی در جاهایی که خود آمریکایی ها دفاعی از خود ندارند، جنایات آنها را توجیه می‌کنند یادآور شد: مجلس انقلابی نمی‌گذارد پای شیطان و اذنابش به کشور باز شود؛ دیگر تئوریزه کردن جنایات یانکی‌ها خریداری ندارد.
 
 
انتهای پیام/ک
Share/Save/Bookmark