داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
امام جمعه اهل سنت کهک:
اسرائیل در جهان مشروعیت ندارد/غرب در برابر جنایات صهیونیت ها چشمان خود را بسته است
کد مطلب: ۶۹۹۹۶
تاریخ انتشار:دوشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۰۵
مولوی دوست محمد درواخ گفت: بی تفاوتی غرب در برابر جنایات اسرائیل باعث شده است تا اقدامات صهیونیست ها بر علیه مسلمانان جهان و فلسطینی ها افزایش یابد.
اسرائیل در جهان مشروعیت ندارد/غرب در برابر جنایات صهیونیت ها چشمان خود را بسته است
مولوی دوست محمد درواخ امام جمعه اهل سنت شهر کهک زهک در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: مسئله آزادی قدس از همان ابتدا یکی از دغدغه های مهم حضرت امام (ره) بوده است.

وی افزود: بی تفاوتی غرب در برابر جنایات اسرائیل باعث شده است تا اقدامات صهیونیست ها بر علیه مسلمانان جهان و فلسطینی ها افزایش یابد.

امام جمعه اهل سنت شهر کهک زهک ادامه داد: اگر در جهان یک نظام دیگری همانند جمهوری اسلامی ایران وجود می داشت ، امروز نام اسرائیل برای همیشه از تاریخ محو می شد.

مولوی درواخ بیان کرد : اسرائیل امروز به دشمن درجه یک مسلمانان تبدیل شده است به گونه ای که برای به دست آوردن اهداف شوم خود دست به هر جنایتی حتی کودک کشی نیز می زند.

وی گفت: اسرائیل مشروعیت ندارد و نباید آن را به عنوان یک کشور شناخت چرا که در زمین های غصبی سکنا دارند و با جنگ و کشتار در فلسطین ، این کشور مظلوم را اشغال کرده اند.

مولوی درواخ بیان داشت: امروز همه مسلمانان در برابر آزادی قبله اول اسلام وظیفه دارند تا اسرائیل را به هر طریقی از بین ببرند.

وی بیان کرد: صهیونیست ها بزرگترین جنایتکاران تاریخ هستند که اقدامات وحشیانه آنها در ایجاد گروهک های تروریستی بیان گر خون خواری این رژیم منحوس است.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark