داخلی آرشيو خبر صفحه سیاسی
امتیاز مثبت 
۰
 
استقبال اهالی آتلانتا از رئیس‌جمهور آمریکا با شعار «ترامپ را به زباله‌دانی بیندازید»
کد مطلب: ۶۸۴۵۶
تاریخ انتشار:شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۴
سفر دونالد ترامپ به آتلانتا با اهداف انتخاباتی با اعتراض‌ها و تظاهرات ساکنان این شهر مواجه شد.
استقبال اهالی آتلانتا از رئیس‌جمهور آمریکا با شعار «ترامپ را به زباله‌دانی بیندازید»
ساکنان شهر «آتلانتا» به سفر دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا به این شهر اعتراض کردند.

سفر دونالد ترامپ به آتلانتا با اعتراض‌ها و تظاهرات ساکنان این شهر مواجه شد و صد‌ها نفراز ساکنان این شهر در نزدیکی مرکز کنگره جهانی محل حضور ترامپ تجمع کردند و شعار‌هایی مانند «وی را زندانی کنید»، «ترامپ را به زباله دانی بیندازید»، «ترامپ را استیضاح و برکنار کنید» سردادند.

خبرگزاری آسوشیتدپرس در ادامه نوشته است رئیس جمهور آمریکا تلاش می‌کند جامعه سیاهپوست آمریکا را ضد مهاجران در این کشور تحریک کند و مدعی است که دموکرات‌ها بیش از آن که به وضع آمریکایی‌های آفریقایی تبار توجه کنند به وضع کسانی که از خارج وارد این کشور می‌شوند، توجه می‌کنند. ترامپ همچنین در جریان سفر به شهر آتلانتا تلاش کرد سیاهپوست‌ها را متقاعد بکند که از وی حمایت بکنند، اما ساکنان شهر آتلانتا به شدت از سیاست‌ها و اقدامات ترامپ در قبال سیاهپوست‌ها ناراضی هستند.

«ریچارد روز» رئیس انجمن ملی توسعه حقوق رنگین پوست‌ها در آمریکا و یکی از شرکت کنندگان در اعتراض‌ها به سفر دونالد ترامپ به آتلانتا گفت: دونالد ترامپ برای جلب توجه‌ها به سمت خودش به شهر آتلانتا سفر می‌کند، چون این شهر از نظر حقوق بشر در میان شهر‌های دیگر کاملا برجسته است. انجمن ملی توسعه حقوق رنگین پوست‌ها در این شهر تاسیس شده است. هدف ترامپ هم صرفا جلب توجه‌ها به سمت خودش است.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark