داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
امام جمعه زابل :
دشمنان ایران از احمق ها هستند/سیستان را می توان با تفکر بسیجی آباد کرد
کد مطلب: ۶۵۲۰۶
تاریخ انتشار:يکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۷
امام جمعه زابل در دیدار با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه گفت: در طول سال همواره بسیج در حال خدمات رسانی به مردم ایران است، و در این بین هفته بسیج یک بهانه ای است تا فعالیت های کل سال را همانند یک کتاب مرور کنیم.
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ در آستانه هفته بسیج ، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان زابل به همراه اعضای شورای ناحیه با امام جمعه شهرستان زابل دیدار و گفت و گو کرد.
حجت الاسلام علی اکبر کیخا امام جمعه شهرستان زابل در این دیدار گفت: بسیج به عنوان یک مقوله مهم و مبارک در کشور محسوب می شود.
وی افزود: در طول سال همواره بسیج در حال خدمات رسانی به مردم ایران است، و در این بین هفته بسیج یک بهانه ای است تا فعالیت های کل سال را همانند یک کتاب مرور کنیم.
امام جمعه شهرستان زابل اظهار کرد: هجمه های دشمن امروز به پهنای دین ، سیاست و مسائل اخلاقی را نشانه رفته است، دشمن در فضای مجازی فعالیت گسترده ای آغاز کرده که باید با این هجمه مبارزه شود.
حجت الاسلام کیخا خاطرنشان کرد: دشمنان ایران از احمق ها هستند، به موقع خطاهایی از آنها سر می زند که در نهایت به غلط کردن می افتند، امروز جنگ اقتصادی و سیاسی را به صورت ویژه راه اندازی کرده اند که مطمعنا با صبر و استقامت ملت بزرگ ایران با شکست رو به رو خواهند شد.
امام جمعه شهرستان زابل اظهار کرد: در تمام عرصه های مختلف در طول 40 سال عمر با برکت انقلاب اسلامی ،مشت محکمی توانسته ایم به دشمنان ایران واردکنیم ، و هر کجا که نتوانسته ایم موفقیت ایجاد نماییم، از تفکر بسیجی دور شده ایم.
حجت الاسلام کیخا همچنین اظهار داشت: مسئولینی که بر سر کار می آیند باید بسیجی باشند، زیرا بسیج فرهنگ جهاد و خدمت به خلق است، لذا برای پیشرفت منطقه سیستان نیز باید تفکر بسیجی به میدان آید.


انتهای پیام/


Share/Save/Bookmark