داخلی آرشيو گفتگو صفحه استان
امتیاز مثبت 
۴
 
معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی زابل در گفتگو با اوشیدا عنوان کرد،
کسب قهرمانی تیم دانشگاه علوم پزشکی زابل در مسابقات جام شعبان -رمضان
کد مطلب: ۳۹۱۴۲
تاریخ انتشار:جمعه ۲ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۳۲
معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی زابل گفت: تیم دانشگاه با اقتدار به مقام قهرمانی اين دوره از مسابقات فوتسال جام شعبان – رمضان برسد.
کسب قهرمانی تیم دانشگاه علوم پزشکی زابل در مسابقات جام شعبان -رمضان
جواد اکبری زاده معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی زابل در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا از قهرمانی تیم دانشگاه علوم پزشکی زابل در مسابقات جام فوتسال شعبان -رمضان در زابل خبر داد.

اکبری زاده افزود: جام فوتسال شعبان – رمضان که برای اولين بار در سيستان با حضور ۵۲ تيم کار خود را شروع کرده بود در روز دوشنبه مورخ ۲۹/۴/۹۴ به مرحله پايانی خود رسيد .

وی تصریح کرد: در اين مرحله تيم دانشگاه علوم پزشکی زابل و تيم شيرينی سراي خوشه ( پاس ) به مصاف يکديگر رفتند.

معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی زابل گفت: تيم دانشگاه علوم پزشکی زابل که در کارنامه خود نائب قهرمان جام فجر سال قبل را به همراه داشت متشکل از پرسنل اين دانشگاه و تعدادی از بازيکنان مطرح سطح شهر که سرپرستی و مربی گری این تیم را بنده برعهده گرفتم.

اکبری زاده بیان کرد: امسال تیم با انگيزه بيشتری در اين دوره از مسابقات ظاهر شد که در پايان توانست در وقت معمول با نتيجه سه بر صفر بر تيم شيرينی سرای خوشه (پاس) غلبه کند و با اقتدار به مقام قهرمانی اين دوره از مسابقات فوتسال جام شعبان – رمضان برسد.

وی خاطر نشان کرد: اين بازی که در سالن ورزشی شهيد جمالزهی شهرستان زابل برگزار شده بود با استقبال چشمگير مسئولين شهرستانی از جمله امام جمعه، فرماندار، مدير کل ورزشی و جوانان استان ، اعضای شورای شهر، رئيس اداره ورزش و جوانان ، رئيس آموزش و پرورش و مسئولين و پرسنل دانشگاه علوم پزشکی زابل و مردم علاقمند به ورزش فوتسال مواجه شد که جام قهرمانی را نيز مدير کل محترم ورزش و جوانان استان به تيم دانشگاه اعطاء نمود.

اکبری زاده معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی زابل که مربی گری اين تيم را نیز به عهده داشت در پایان از زحمات و حمايتهای نصيری رياست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی زابل تقدير و تشکر نمود.


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark