داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
همزمان در سراسر کشور:
مانور زلزله و ایمنی مدارس شهرستان زهک به صدا در آمد
کد مطلب: ۷۴۷۳۸
تاریخ انتشار:سه شنبه ۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۱
همزمان با سراسر کشور متنور سراسری به صورت محوری در مدارس زهک برگزار شد که در این مانور دانش آموزان پناه گیری اصولی و همچنین خروج اضطراری در زمان بحران را آموزش می بینند، در این مانور مکان های امن، وسایل سازه ای و غیر سازه ای و همچنین ایمنی دانش آموزان مدنظر قرار خواهد گرفت.
مانور زلزله و ایمنی مدارس شهرستان زهک به صدا در آمد
به گزارش اوشیدا، همزمان با سراسر کشور راس ساعت ۱۰ صبح روز سه شنبه ۸ آذرماه ۱۴۰۱ ، مانور سراسری زلزله بصورت محوری در دبیرستان دخترانه متوسطه دوم فاطمیه با حضور مدیرآموزش و پرورش ، امام جمعه شهرستان ، معاون فرماندار ، روسای ادارات تبلیغات اسلامی ، هلال احمر ، شبکه بهداشت و درمان و جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه و نیروی انتظامی برگزار شد.

گنجعلی رئیس اداره آموزش و پرورش زهک ضمن خیر مقدم به حاضران اجرای مانور زلزله در مدارس را بسیار مهم شمرد و گفت : بیست و چهارمین دوره مانور سراسری زلزله و ایمنی با شعار مدرسه ایمن ، جامعه تاب آور با مشارکت سازمان دانش آموزی و دستگاههای مرتبط ، به منظور ترویج فرهنگ ایمنی در سطح مدارس و به تبع آن در جامعه اجرا میشود.

وی افزود : هدف از اجرای این مانور ارتقا توانمندی دانش آموزان برای مواجهه صحیح با بلایای طبیعی و واکنش های صحیح و سریع در برابر زلزله و نیز تمرین همکاری و تعاون و شناخت اهمیت آن در وضعیت بحرانی می باشد .

در ادامه برنامه صدای آژیر مانور پخش شد و دانش آموزان نسبت به پناه گیری صحیح و اقدامات امداد و نجات پرداختند و این برنامه با مشارکت جمعیت هلال احمر ، آتش نشانی ، اورژانس و فوریت های پزشکی در ۴۰ مدرسه شهرستان زهک اجرا گردید.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark