داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
فکری: از خودی‌هایی می‌خوریم که از پشت خنجر می‌زنند/ امیدوارم سفید شدن موهایم نتیجه بدهد
کد مطلب: ۷۲۴۱۵
تاریخ انتشار:شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۳۴
سرمربی استقلال گفت: در فوتبال شاید هیچ‌وقت به ترکیب ایده‌آل و آرمانی نرسیم.
فکری: از خودی‌هایی می‌خوریم که از پشت خنجر می‌زنند/ امیدوارم سفید شدن موهایم نتیجه بدهد

به گزارش اوشیدا به نقل از دانا؛ محمود فکری سرمربی استقلال در حاشیه تمرین امروز تیمش ضمن انتقاد از بعضی از افراد خودی و آشنا، از وزارت ورزش درخواست کرد که تکلیف مدیرعامل این تیم هر چه سریعتر مشخص شود.

فکری در این گفتگو با انتقاد نسبت به برخی شیطنت‌ها اظهار داشت: برخی در این میان سعی می‌ کنند از آب گل‌آلود ماهی بگیرند و به عنوان ‌های مختلف می ‌بینیم چه کارهایی انجام می‌دهند. بیشتر هم از خودی ‌ها می‌خوریم؛ غریبه‌ ها و رقبا همیشه روبه ‌روی شما هستند و می‌ دانید چه کار می‌کنند، اما همیشه خودی‌ها هستند که از پشت خنجر می ‌زنند. هواداران استقلال باید خیلی باهوش باشند و حواسشان جمع باشد که بازیچه دست یک سری نشوند و بگویند استقلال بد بازی می‌کند. استقلال 20 تا 25 روز فرصت آماده ‌سازی داشت.
فکری در ادامه گفت: بهترین زمان برای آماده‌ سازی یک تیم حداقل شش هفته است که ما بهترین زمان آن را نداشتیم و از دست دادیم. برای فشار آوردن به بدن بازیکنان، انجام برنامه ‌های تاکتیکی دو سه هفته از دست رفت و زمان نداشتیم.
سرمربی استقلال که با واحد مرکزی خبر صحبت می کرد، در ادامه گفت: در بحث داوری می ‌خواهیم خیلی کمک کرده، همکاری کنیم و مصاحبه‌ای انجام ندهیم تا فضای آرامی برای داوران وجود داشته باشد، اما می ببینید در بازی با پیکان نیمکت ما دو بار که حرف می ‌زند، داور چهارم از داور می‌خواهد به مربی ما کارت زرد بدهد.
او با اشاره به اتفاقات رخ داده در اهواز گفت: ما 90 دقیقه در بازی با فولاد بی احترامی و توهین شنیدیم و ما را تحریک کردند، اما هیچ اتفاقی رخ نداد و آخرین لحظه آمدند، در حالی که بارها به داور چهارم تذکر دادیم. مورد دیگر هم پنالتی ‌هایی که برای ما نگرفتند و پنالتی‌ که در بازی با فولاد علیه ما گرفتند.
سرمربی تیم فوتبال استقلال در واکنش به این سوال که چه زمانی به ترکیب ایده ‌آل خود می‌ رسد، گفت: شاید هیچ وقت به ترکیب ایده‌ آل و آرمانی نرسید. شاید یک دفعه بازیکن ‌های خوب ‌تان محروم شوند، مصدومیت سراغ‌ شان بیاید یا کرونا بگیرند. ما نفرات خوبی داریم، اما باید به آمادگی کامل برسند و هر زمانی نیاز شود، از آنها استفاده می‌کنیم تا مثمر ثمر باشند.
وی در خصوص اینکه آیا با وجود نداشتن مدیرعامل کارها در باشگاه استقلال به خوبی انجام می ‌شود یا نه، گفت: کارها انجام می‌شود، اما این بلاتکلیفی هم برای آقای مددی خوب نبوده و هم برای ما و هواداران خوب نیست. حتی خود هیئت مدیره نمی‌ داند آقای مددی در آینده مدیرعامل خواهد بود یا به صورت مقطعی در باشگاه حضور دارد.
او گفت: هم ما باید بدانیم و هم از هیئت مدیره می‌ خواهیم تکلیف را مشخص کنند. اگر آقای مددی قرار است مدیرعامل باشند، خب این حکم را به او بدهند تا خودشان هم با انگیزه بیشتری کار کنند. اگر قرار به تصمیم دیگری است، خب این تصمیم را بگیرند. یک بام و چند هوا نمی ‌شود و نباید فضایی باشد که همه بین زمین و آسمان باشند. برای باشگاه استقلال خوب نیست که مدیرعاملش مشخص نباشد. خواهشم این است که تکلیف این مسئله را هم مشخص کنند.
فکری در پاسخ به این سوال که آیا سفیدی موی او در استقلال بیشتر شده است یا نه، اظهار داشت: مربیگری در هر جایی که باشد، آنقدر حرص و جوش دارد که باعث سفیدی مو می ‌شود. در استقلال هم کار و فشار بیشتر است و آرامش کمتر و امیدوارم این موهایی که سفید می‌ کنیم، در نهایت به نتیجه برسد.
انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark