داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۵
 
همزمان با هفته اکرام نیازمندان برگزار می شود،
جشن گلریزان آزادی زندانیان جرایم غیر عمد در زابل
کد مطلب: ۳۸۷۴۷
تاریخ انتشار:جمعه ۱۲ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۲۸
جشن گلریزان به منظور آزادسازی زندانیان مالی و جرائم غیر عمد شنبه 13 تیرماه در سالن اجتماعات فرمانداری زابل برگزار می شود.
جشن گلریزان آزادی زندانیان جرایم غیر عمد در زابل
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: جشن گلریزان به همت خیرین و نیکوکاران این شهرستان و به منظور آزادسازی زندانیان مالی و جرائم غیر عمد شنبه 13 تیرماه در سالن اجتماعات فرمانداری زابل برگزار می شود.

هوشنگ ناظری فرماندار ویژه زابل گفت: جشن گلریزان هر ساله به همت مردم، روحانیون،مسئولین، علما و ریش سفیدان برگزار می شود.

ناظری با اشاره به شرایط خانواده‌های زندانیان، افزود: این محکومین به طور غیر عمد و به سبب تصادف و اتفاقات ناخواسته و مشکلات مالی محکوم به حبس شده‌اند و خانواده‌هایشان بدون داشتن سرپرست به سر می‌برند که در این راستا اقدامات خیرین برای آزادسازی این زندانیان ارزشمند است.

فرماندار ویژه زابل با قدردانی از کمک خیرین نیکوکار گفت: امید است با گسترش فرهنگ کار خیر در این شهرستان شاهد آزادی تعداد زیادی از زندانیان جرائم غیر عمد باشیم.

وی از مردم متعهد و خیرین زابل خواست تا کمک به این ستاد و زندانیان جرائم غیر عمد را در اولویت و فهرست برنامه‌های خیرخواهانه خود قرار دهند.

ناظری جرائم غیرعمد را مواردی مانند ناتوانی در پرداخت دیه ناشی از تصادف، مهریه، نفقه، محکومیت‌های مالی غیر از کلاهبرداری و حوادث کارگاهی عنوان کرد.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark