داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
نماینده مردم سیستان:
"سپاه" در ایام کرونا حامی مردم بود/کمک های مومنانه برای خانواده های نیازمند راهگشا است
کد مطلب: ۷۰۸۳۱
تاریخ انتشار:سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۳۳
محمد سرگزی گفت: سپاه یکی از مجموعه های پیشرو در کمک به محرومان جامعه است که در طول انقلاب اسلامی همواره در شرایط بحرانی به یاری مردم شتافته است.
"سپاه" در ایام کرونا حامی مردم بود/کمک های مومنانه برای خانواده های نیازمند راهگشا است
محمد سرگزی نماینده مردم سیستان در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: یکی از اقدامات خیلی خوبی که سپاه بعد از فرمایش حضرت آقا به جهت کمک به اقشار آسیب پذیر در ایام کرونا بود، بحث کمک مومنانه است.

وی افزود: سپاه یکی از مجموعه های پیشرو در کمک به محرومان جامعه است که در طول انقلاب اسلامی همواره در شرایط بحرانی به یاری مردم شتافته است.

سرگزی سبزپوشان سپاه پاسداران را حامی مردم دانست و بیان داشت: سپاه در ایام کرونا با تمام توان در خط مقدم مقابله با این بیماری بوده است.

نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر از اقدامات سپاه خاطرنشان کرد: در روزهای کرونایی بسیاری از مشاغل با رکود مواجه شد، بسیاری از افراد که مشاغل فصلی داشتند در این ایام نتوانستند زمینه اشتغال را برای خود فراهم کنند که همین امر باعث شد تا مشکلات معیشتی برای خانواده های آنها بوجود آید.

وی افزود: کمک های مومنانه سپاه پاسداران در بین خانواده های محروم به دلیل از دست رفتن برخی از مشاغل بسیار راهگشا و مفید است.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark