داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
انتخابات پیش رو حساسیت بالایی دارد/ پیروز واقعی کسی است که اخلاق را رعایت کند
کد مطلب: ۶۹۱۷۷
تاریخ انتشار:جمعه ۲۵ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۸
نماز جمعه شهر علی اکبر به امامت حجت الاسلام اشرافیان در این شهر برگزار شد.
انتخابات پیش رو حساسیت بالایی دارد/ پیروز واقعی کسی است که اخلاق را رعایت کند


به گزارس پایگاه خبری اوشیدا؛ حجت الاسلام والمسلمین مجتبی اشرفیان در خطبه های نمازجمعه این هفته شهرعلی اکبر گفت: به محض اتمام انتخابات واعلام نتایج باید رقابت تبدیل به رفاقت شود وهمه نامزدهای محترم درکنار آن بزرگواری که راهی مجلس شورای اسلامی میشود باشند و کمکش کنند برنامه های مدنظرشان را به او بدهند.

وی افزود: پیروز واقعی انتخابات کسی هست که در تمام مراحل تقوای انتخاباتی را رعایت کند و رعایت حقوق مردم و انصاف واخلاق را داشته باشد

وی بیان داشت: این انتخابات حساسیت بسیار بالایی دارد و رای هرفرد ازشما مردم در تعیین سرنوشت انقلاب اسلامی وحل شدن یا نشدن مشکلات کشور تاثیر مستقیم دارد بنابراین باید برای انتخاب فرد اصلح وقت گذاشت تحقیق و بررسی کرد.

حجت الاسلام اشرافیان گفت: رای باید آگاهانه، مدبرانه وخدا محور باشد، اگر کسانی را ازقبل براساس یک تعارفات ورفاقتها و...درذهن انتخاب کرده ایم ولی منطبق با معیارهای رهبری و در تراز جمهوری اسلامی نیستند باید کنار بگذاریم.

وی همچنین بیان داشت: چند حرکت ناپسند در دوره های قبلی انتخابات ازمردم به ما گزارش میشد که بعضی ستادها برای کسب رأی بیشتر انجام میدادند ازکارتهای هدیه و غذا گرفته تاقسم دادن مردم در حالت اکراه که نه این پول و غذاپاک است و نه آن سوگند نافذ است.

امام جمعه شهر علی اکبر تصریح کرد: اگرکسی چنین سوگندی خورده که حتما باید به فلانی رای بدهد و میداند که او لایق این امانت خون شهدا نیست بداند اصل این سوگند نافذ نیست وباید برخلاف آن عمل کند.
.

وی گفت: نماینده ای که بخواهد با هرقیمتی وارد مجلس بشود باهرقیمتی هم سعی می‌کند به خواسته شخصی خودش برسد .

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark