داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
شجاعت شهید میر حسینی الگوی رزمندگان در دفاع مقدس بود
کد مطلب: ۶۵۸۶۵
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۸
همرزم شهید میرحسینی و جانباز دفاع مقدس گفت: حاج قاسم گرچه جوانی بیش نبود اما همانند یکی از کهنه سربازان جنگ تجربه مبارزه کسب کرده بود و با شجاعت خود به دیگر رزمندگان درس جنگیدن می آموخت.
شجاعت شهید میر حسینی الگوی رزمندگان در دفاع مقدس بود
عیسی نکویی در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: شجاعت حاج قاسم میر حسینی در جنگ الگویی برای همه ی رزمندگان اسلام شده بود.

همزرم و جانباز دفاع مقدس افزود: حاج قاسم گرچه جوانی بیش نبود اما همانند یکی از کهنه سربازان جنگ تجربه مبارزه کسب کرده بود و با شجاعت خود به دیگر رزمندگان درس جنگیدن می آموخت.

وی ادامه داد: در یکی از عملیات ها که فرماندهی آن را حاج قاسم میر حسینی بر عهده داشت برخی از رزمندگان در میدان مین به شدت مجروح شدند و به طور کل گردان در این منطقه عملیاتی زمین گیر شد، پس از گذشت مدتی صدای فرمانده دلاور جبهه های حق علیه باطل حاج قاسم میر حسینی که در وسط میدان مین مستقر شده بود به گوش رسید.

وی گفت: حاج قاسم با بلندگویی قرمز رنگی رزمندگان اسلام را دلداری داد و گفت : ماندن در وسط میدان مین از حرکت به سوی جلو خطرناک تر است لذا رزمندگان که شجاعت شهید میر حسینی را در این صحنه دیدند با دل قرصتری به سوی عراقی ها به حرکت درآمدند.

نکویی خاطرنشان کرد: در یکی از روزها نیز که عراقی ها قصد پاتک به خاکریز رزمندگان را داشتند، مجدداً سردار سرافراز اسلام شهید حاج قاسم میرحسینی در بالای خاکریز حضور پیدا کرد و با کاشت بذر شجاعت در دل رزمندگان از شکسته شدن خط توسط عراقی ها جلوگیری کرد.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark