داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۴
 
فرمانده قرارگاه عملیاتی شهید هراتی سیستان در گفتگو با اوشیدا،
دلجویی از 76 یتیم و بی سرپرست سیستان/شرط پیشرفت هر کشوری آرامش ،آسایش و داشتن امنیت است
کد مطلب: ۳۹۲۰۶
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۴۰
فرمانده قرارگاه عملیاتی شهید هراتی سیستان گفت: این افراد از کل سیستان شناسایی و در مرحله اول تعداد 76 یتیم و بی سرپرست مورد دلجویی قرار گرفتند.
دلجویی از 76 یتیم و بی سرپرست سیستان/شرط پیشرفت هر کشوری آرامش ،آسایش و داشتن امنیت است
محمد ناظری فرمانده قرارگاه عملیاتی شهید هراتی سیستان در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا از اهدای کارت هدیه و دلجویی از ۷۶ یتیم و بی سرپرست سیستان خبر داد.

ناظری با بیان اینکه این هدایا،اهدای سردار مارانی فرمانده قرارگاه جنوب شرق کشور است،گفت: این افراد از کل سیستان شناسایی و در مرحله اول تعداد ۷۶ یتیم و بی سرپرست مورد دلجویی قرار گرفتند.

فرمانده قرارگاه عملیاتی شهید هراتی سیستان تصریح کرد: لازمه شرط پیشرفت هر کشوری آرامش ،آسایش و داشتن امنیت است.

وی با بیان اینکه مردم ایران پایبند اعتقادات دینی و مذهبی خود هستند ،گفت: آرامش و امنیت در کنار اعتقادات دینی و مذهبی محقق می شود و چه بسا کشورهای غربی که از داشتن چنین اعتقاداتی محروم هستند و در نتیجه آرامشی هم ندارند.

ناظری تصریح کرد: بهترین واسطه قرارگاه عملیاتی شهید هراتی سیستان سران طوایف هستند که بدون هیچ مزد و پاداشی در حال همکاری با این قرارگاه هستند.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: این قرارگاه ۳۶ پروژه بزرگ و کوچک را در دست دارد،از ساخت منزل مسکونی گرفته تا احداث استخر پرورش ماهی اقداماتی است که در دستور کار قرارگاه عملیاتی شهید هراتی قرار دارد.

وی با اشاره به اینکه شرط موفقیت هر کشوری آرامش، آسایش و امنیت کشور است،گفت: خدا را شاکریم که با نظرخواهی و مشورتی که با سران طوایف و مردم داریم ،وضعیت امنیت در سیستان خوب است .

ناظری عنوان کرد: سران طوایف همیشه به عنوان یک سرباز در کنار قرارگاه حضور داشتند.

وی اظهار داشت: خدا را سپاسگذاریم که مملکت ما توسط نائب برحق حضرت امام زمان(عج) رهبری می شود و باید قدر نظام و رهبری را بدانیم.

فرمانده قرارگاه عملیاتی شهید هراتی سیستان با تاکید بر اینکه دشمن بیکار نیست و جنگ نرم را آغاز کرده است،بیان کرد: منشا تمام بی حجابی ها و بی عفتی ها ماهواره است و خانوادهها مراقب این دشمن خطرناک باشند.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark