داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۳
 
مدافعان حریم حرم
کد مطلب: ۵۵۶۸۶
تاریخ انتشار:دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۱۹
مدتی است که رزمندگان بسیاری با عنوان مدافعان حرم اهل بیت عصمت و طهارت(ع) با ملیت‌ها و نژادهای مختلف داوطلبانه عازم سوریه می‌شوند و در دفاع از حریم اهل‌بیت و ارزش‌های مقاومت اسلامی جان خود را فدا می‌کنند.
مدافعان حریم حرم

به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: به نقل از  وبلاگ سیستانی: مدتی است که رزمندگان بسیاری با عنوان مدافعان حرم اهل بیت عصمت و طهارت(ع) با ملیت‌ها و نژادهای مختلف داوطلبانه عازم سوریه می‌شوند و در دفاع از حریم اهل‌بیت و ارزش‌های مقاومت اسلامی جان خود را فدا می‌کنند. این مقاومت بین‌المللی نشان داده است که جهاد و گفتمان مقاومت، مرزهای جغرافیایی را درنوردیده و هر کسی فارغ از نام کشور و ملیت داوطلب ایستادگی در برابر تروریست‌های تکفیری در جغرافیای اسلام است. امروز هم می بینیم که نام حاج محسن خزائی  کشور را نه بلکه دنیا را درنوردیده است و به خودش معطوف نموده است حاج محسن خزائی از جنس میرحسینی هاست و خودش هم بارها بیان کرده بود من از تبار میرحسینی ام  و با شهادتش  یک بار دیگر خون شهید میرحسینی ها را نه تنها درسیستان دارالولایه بلکه در همه دنیا به جریان انداخت

. کار شهید خزائی مگر غیر از معامله باخداست بهتر و زیباتر از رنگ خدایی مگر می شود رنگی پیدا کرد لذا وقتی رنگ خدایی شد دیگر کسی نمی تواند مهارش کند با دوربین و گزارشات خودش شروع کرد و خیلی از انسان ها را که در سرگردانی بودند با گزارشات خود بیدار کرد. دشمنان ما بدانند خزائی ها و میرحسینی ها هرگز تسلیم نمی شوند و جوانان ما راه شان را همچنان ادامه خواهند داد.

انتهای پیام //
Share/Save/Bookmark