داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
نماینده مردم سیستان :
حضور حداکثری در انتخابات باعث قدرت مندی ایران در عرصه های مختلف می شود
کد مطلب: ۷۳۷۰۳
تاریخ انتشار:يکشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۶:۲۴
حبیب الله دهمرده گفت: امروز همه ملت ایران در یک مسیر قرار دارند و باید برای بهتر شدن اوضاع اقتصادی و نا امید کردن دشمن حضور پر رنگ در انتخابات داشته باشیم.
حضور حداکثری در انتخابات باعث قدرت مندی ایران در عرصه های مختلف می شود
حبیب الله دهمرده نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با اوشیدا گفت: یکی از مهمترین مسائلی که باعث ایجاد جایگاه بالا برای نظام در دنیا می شود بحث حضور مردم در صحنه است.

وی افزود: امروز مردم باید توجه داشته باشند که در انتخابات پیش رو مهمترین مسئله وحدت است، با وحدت و توجه به معیار های بیان شده از سوی حضرت آقا می توان کاندیدای اصلح را شناسایی کرد.

نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: هر چند که امروز مشکلات اقتصادی و گرانی وجود دارد اما دشمن برای کمرنگ کردن حضور مردم سال هاست برنامه ریزی کرده است، باید پای صندوق های رای حضور حداکثری داشته باشیم تا به مشکلات پایان دهیم.

وی ادامه داد: حل مشکلات کشور را باید در درون کشور جست و جو کرد، این مسئله را باید کاندیدای ریاست جمهوری مد نظر قرار دهند و به دنبال آن در خارج از مرزها نباشند.

نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور حداکثری مردم در انتخابات های مختلف باعث قدرت نمایی ایران در عرصه های مختلف شده است، در انتخابات پیش رو هم به جهت عقب راندن دشمنان حضور پر رنگ مهم و حیاتی است.

دهمرده تصریح کرد: امروز همه ملت ایران در یک مسیر قرار دارند و باید برای بهتر شدن اوضاع اقتصادی و نا امید کردن دشمن حضور پر رنگ در انتخابات داشته باشیم.


انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark