داخلی آرشيو خبر صفحه حوادث
امتیاز مثبت 
۰
 
خانه لوکس بازیگر مشهور در یوسف‌آباد پاتوق سارقان
کد مطلب: ۷۰۷۵۱
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۰۳
سارقانی که خانه یک هنرپیشه معروف تلویزیون در دهه ۷۰ را به پاتوق خود بدل کرده بودند، دستگیر شدند.
خانه لوکس بازیگر مشهور در یوسف‌آباد پاتوق سارقان

به گزارش اوشیدا به نقل از  شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  با افزایش انواع سرقت‌ها از جمله موبایل‌قاپی، سرقت مغازه، منزل و موتورسیکلت، در محدوده سرکلانتری سوم پلیس پیشگیری پایتخت، کمیسیون پیشگیری از وقوع سرقت در سرکلانتری سوم تشکیل و شناسایی متهمان در دستورکار ماموران قرار گرفت و در همین راستا با انجام تحقیقات از سوی ماموران کلانتری ۱۲۵ یوسف‌آباد، سرنخهایی از حضور دو سارق حرفه‌ای که پیشتر با همین عناوین مشابه توسط مأموران این کلانتری دستگیر شده بودند، به دست آمد و مشخص شد که متهمان در یکی از خانه‌های مجلل و فاقد سکنه در محدوده سرکلانتری سوم در رفت و آمد هستند.

 
همزمان در جریان تحقیقات پلیسی مشخص شد که مالک منزل مسکونی یکی از هنرپیشه‌های معروف تلویزیون در دهه ۷۰ است که از مدتی قبل به دلیل جعل و کلاهبرداری در زندان به سر می‌برد و سارقان این محل را به عنوان پاتوق انتخاب کرده و اموال سرقتی را پس از سرقت در این مکان پنهان می‌کنند.
 
با کسب این اطلاعات ماموران نتایج را در اختیار مقام قضایی داده و پس از اخذ مجوزهای لازم در عملیاتی به این خانه رفته و چهار سارق را دستگیر کردند. همچنین در بازرسی از محل تعدادی از اقلام مسروقه شامل چهار دستگاه موتورسیکلت، گوشی‌های تلفن همراه، تابلوهای نفیس، لوازم تزئینی و ... کشف و ضبط شد. با بررسی ارزش ریالی اقلام مسروقه ارزش آن بیش از ۸ میلیارد ریال برآورد شد.
 
مرکز اطلاع‌رسانی پلیس پیشگیر تهران بزرگ با تایید این خبر اعلام کرد که متهمان به بیش از ۱۰۰ فقره سرقت اعتراف کردند. همچنین آنان درباره آشنایی خود با هنرپیشه مشهور نیز ادعا کردند که این فرد یکی از دوستان قدیمی و دوران کودکی یکی از آنها بوده و کلید منزل را از صاحب‌خانه که هنرپیشه معروف تلویزیون در دهه ۷۰ بود و اکنون به جرم جعل و کلاهبرداری در زندان است، گرفته و آنجا را به پاتوقی برای اعمال مجرمانه‌شان تبدیل کرده‌اند.
 
 
 
Share/Save/Bookmark