داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
فرماندار زهک:
امکانات کارآموزی کارگاه های فنی و حرفه ای زهک توسعه می یابد
کد مطلب: ۶۵۳۵۱
تاریخ انتشار:سه شنبه ۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۷
فرماندار شهرستان زهک گفت: این مرکز با آموزش 200هزار ساعت درسال یکی از بزرگترین و متنوع ترین مراکز در استان بشمار می رود.
امکانات کارآموزی کارگاه های فنی و حرفه ای زهک توسعه می یابد
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ سرپرست اداره کل فنی و حرفه ای استان سیستان و بلوچستان به همراه فرماندار شهرستان زهک از کارگاه های آموزش و پرورش این شهرستان بازدید کردند.

غلامرضا اربابی فرماندار شهرستان زهک در این بازدید گفت: امکانات کارآموزی و لوازم موردنیاز آموزش فنی و حرفه ایی شهرستان زهک متناسب با ظرفیت های موجود در شهرستان و بازار کار نوسازی توسعه میابد.

وی افزود: با توجه به استقبال جوانان جویای کار از حرفه آموزی لازم است امکانات مرکز آموزش فنی و حرفه ایی نیز به همان تناسب بروز شوند.

وی با اشاره به سیاست دولت مبنی بر تسهیل وتوسعه آموزشهای فنی و حرفه ای افزود: فراهم نمودن بازار کار محصولات تولید شده توسط کارآموزان نیز از اهمیت خاصی برخوردار است.

اربابی اظهار داشت : شهرستان زهک دارای ظرفیت های خدادادی زیادی است مراکز فنی و حرفه ای با آموزش مهارتهای مختلف به جوانان آنها را در جهت استفاده و بهره برداری از این ظرفیت ها در راستای بهبود وضعیت تولید و اشتغال سوق دهند.

فرماندار شهرستان زهک همچنین گفت: این مرکز با آموزش 200هزار ساعت درسال یکی از بزرگترین و متنوع ترین مراکز در استان بشمار می رود.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark