داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
لغو پرواز به دلیل تصادف هواپیما با خودرو
کد مطلب: ۶۶۰۷۱
تاریخ انتشار:يکشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۷
مسؤول روابط عمومی فرودگاه بجنورد گفت: این شرکت اعلام کرده که تصادف دوهفته گذشته یک خودرو با هواپیمای شرکت تابان باعث لغو پرواز به مقصد بجنورد شده است.
لغو پرواز به دلیل تصادف هواپیما با خودرو
فرشاد ساکنی با اشاره به خبر لغو پروازهای هواپیمایی تابان در خراسان شمالی اظهار کرد: این پروازها به دلیل محدودیت‌های عملیاتی لغو شده است.

وی با اشاره به علت لغو این پروازها تصریح کرد: با توجه به اطلاعیه هواپیمایی تابان، این لغو پروازها به دلیل محدودیت‌های عملیاتی بوده است.

بیشتر بخوانید:

بوئینگ ۷۰۷ قبل از پرواز به سوی تهران+عکس
مسؤول روابط عمومی فرودگاه بجنورد در ادامه افزود: تصادف خودرو کترینگ با بال هواپیمای RJ۸۵ تابان در فرودگاه مهرآباد باعث زمین‌گیر شدن این هواپیما شده که از جمعه دو هفته گذشته تاکنون پروازهای مربوط به این هواپیما ازجمله پرواز به مقصد بجنورد لغو شده است.

وی با ابراز امیدواری از برقراری این پرواز در آینده‌ای نزدیک گفت: بنا بر اعلام چارترکننده این پرواز تلاش‌ها برای برقراری پرواز تهران، بجنورد، تهران از سوی هواپیمای تابان ادامه خواهد داشت و در صورت دریافت حمایت‌های لازم از سوی استانداری این اقدام مستمر خواهد بود.

ساکنی در انتها به لغو پروازهای هواپیمایی ماهان نیز اشاره کرد و گفت: شرکت هواپیمایی ماهان نیز برنامه پروازی خود در روزهای دوشنبه و جمعه مورخ ۱۵ و ۱۹ بهمن‌ماه را باطل کرده است.

منبع: فارس
Share/Save/Bookmark