داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
فرمانده سپاه نیمروز:
روزانه 1000 ماسک به صورت رایگان بین مردم توزیع می شود/تلاش خبرنگاران برای توسعه منطقه ستودنی است
کد مطلب: ۷۲۲۵۴
تاریخ انتشار:يکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۳۰
میراله سارانی گفت: از ابتدای آغاز کرونا در نیمروز، بسیج اقدامات پیشگیرانه خود را با ضدعفونی ، تولید ماسک و توزیع آن به صورت رایگان در این شهرستان آغاز کرده است.
روزانه 1000 ماسک به صورت رایگان بین مردم توزیع می شود/تلاش خبرنگاران برای توسعه منطقه ستودنی است
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ به مناسبت هفته بسیج نشست خبری سرهنگ میراله سارانی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نیمروز ظهر امروز در محل سپاه این شهرستان برگزار شد.

دراین نشست میراله سارانی فرمانده سپاه نیمروز ضمن تبریک هفته بسیج و با بیان اینکه این هفته با نام بسیج ،پیشروخدمت نامگذاری شده است گفت: اصحاب رسانه و خبرنگاران طلایه داران اطلاع رسانی و رابط بین مردم و مسئولان هستند، خبرنگاران در توسعه منطقه نقش مهمی در سال های اخیر ایفا کرده اند.

سارانی در ادامه این نشست به برخی ازبرنامه های اجرایی درهفته بسیج شهرستان نیمروز اشاره کرد و گفت:درهفته بسیج بیش از۱۰۰برنامه با۲۰محور پیش بینی شده است که در سه قسمت ناحیه، حوزه و پایگاه های مقاومت اجرا خواهد شد.

وی ادامه داد: برگزاری یادواره های شهدا در فضای مجازی، پویش نذرخون، اعزام گروه های پزشکی وجهادگران سلامت در۱۰نقطه و بکارگیری از ظرفیت های بسیج تحت عنوان کمیته های سلامت شهید سلیمانی درپایگاه های محلات از مهمترین برنامه های هفته بسیج امسال است.

وی گفت: همچنین آئین تجلیل ازجهادگران سلامت، حضوردرمراکز بهداشتی و تقدیر ازمدافعین سلامت و برگزاری پویش سلیمانی ها از دیگر برنامه های ناحیه مقاومت بسیج در نیمروز خواهد بود.

سارانی بیان کرد: یکی از مهمترین وظایف بسیج محرومیت زدایی و ایجاد اقتصاد در منطقه است که در هفته بسیج برخی از این پروژه ها نیز به بهره برداری خواهد رسید.
وی تصریح کرد: در این هفته همچنین با دیدار از خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران یاد و خاطره رزمندگان اسلام را گرامی خواهیم داشت.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نیمروز خاطرنشان کرد: از ابتدای آغاز کرونا در نیمروز، بسیج اقدامات پیشگیرانه خود را با ضدعفونی ، تولید ماسک و توزیع آن به صورت رایگان در این شهرستان آغاز کرده است.

وی بیان کرد: هم اکنون نیز تعداد سه کارگاه تولید ماسک در نیمروز با ظرفیت تولید ۱ هزار ماسک در روز فعال هستند و به صورت رایگان در اختیار خانواده ها قرار می دهد.

وی گفت: ضدعفونی و گندزدایی معابر پر تردد همچنان در دستور کار بسیج قرار دارد و تلاشگران این عرصه تا نابودی ویروس کرونا دست از تلاش باز نخواهند داشت.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark