داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
در زابل برگزار شد؛
جلسه ای برای ارتقای امنیت
کد مطلب: ۶۶۶۸۴
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۳
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زابل و فرمانده انتظامی شهرستان جهت بالا بردن سطح همکاری و تعاملات در روز پاسدار جلسه ای در سطح، فرماندهان کلانتری ها و حوزه های مقاومت و رده های تخصصی برگزار کردند.
جلسه ای برای ارتقای امنیت
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا، همکاری و تعامل نیروی انتظامی و سپاه پاسداران توانسته امنیت جامعه را ارتقا بخشد که نمونه بارز آن هماهنگی گشت های محله محور بسیج با گشت های نیروی انتظامی بود که در ایام عید رضایت مندی بالای مردم را در پی داشت.

سرهنگ احمد ثمره حسینی اظهار داشت: فرماندهان کلانتری ها و حوزه های مقاومت که حوزه استحفاظی مشترک دارند افزایش تعاملات را در اولویت خود قرار دهند یکی از اهداف گشت های مشترک شناسایی و جمع آوری خرده فروشان با اولویت فروشندگان مواد مخدر صنعتی است، تقریبا تمام خرده سرقت ها در شهر زابل توسط معتادان متجاهر صورت می گیرد.

وی با اشاره به آزاد شدن سارقین در مدت کوتاهی پس از دستگیری ابراز داشت: یکی از معضلاتی که با آن رو به رو هستیم ضعیف بودن مستندات و شهود برای دستگیر شدگان است که مردم باید بیشتر همکاری کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان زابل بیان داشت: اولویت اصلی ما پیش گیری از وقوع جرم است حوزه های مقاومت مدیریت کنند ساعات گشت زنی ها بر اساس ساعات احتمالی وقوع جرم باشد.

وی تاکید کرد: پی گیری پلمپ منزلی که مکان فروش مواد مخدر و پاتوق معتادین است و به جامعه ضربه می زند با هماهنگی قوه قضائیه در دستور کار نیروی انتظامی است.

فرمانده ناحیه سپاه شهرستان زابل اظهار داشت: فلسفه این جلسات شناخت و هم افزایی بیشتر بین نیروی انتظامی و سپاه در شهرستان است، با شرایط خاص کاری که ما تا توان داریم باید تلاش کنیم تا رضایت مردم را بوجود آوریم که رضایت خداوند در رضایت خلق است.

سرهنگ پاسدار علی ثمره حسینی افزود: اگر همه توان ها و ظرفیت ها پای کار بیاید با وجود هم افزایی که ایجاد شده امنیت مردم ارتقا خواهد یافت که هدف همه ما همین است، گشت های محله محور می توانند بازوی قوی برای نیروی انتظامی باشند.

وی تصریح کرد: فرماندهان و مسئولین رده های نظامی باید بتوانند حس خدمت را به نیروی زیر مجموعه خود منتقل کنند که به مراتب کارآمدی نیروها افزایش خواهد یافت.

ثمره حسینی بیان داشت: فلسفه حضور بسیج مانع شدن از ایجاد اتفاق و احساس آرامش مردم است در حالی که تمام تلاش دشمن بر ایجاد نارضایتی و از بین بردن آرامش مردم است.

انتهای پیام/3953
Share/Save/Bookmark