داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
امام جمعه زابل:
محرومیت منطقه سیستان زیبنده نیست/مسئولان برنامه عملیاتی تنظیم کنند
کد مطلب: ۷۱۸۴۰
تاریخ انتشار:دوشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۳۷
حجت‌الاسلام والمسلمین مجتبی عزیزی گفت:نیازمند این هستیم که مسئولان منطقه سیستان چشم انداز و برنامه عملیاتی تنظیم کنند که طی بازه های زمانی مختلف چه اندازه از محرومیت کم خواهد شد.
محرومیت منطقه سیستان زیبنده نیست/مسئولان برنامه عملیاتی تنظیم کنند

حجت الاسلام والمسلمین مجتبی عزیزی امام جمعه شهرستان زابل در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: در منطقه سیستان محرومیت زیبنده نیست ، این محرومیت باعث شده افتخارات منطقه آنگونه که باید دیده نشود.

وی افزود: سیستان دارالولایه است، این عنوان برای همه مسئولیت آور خواهد بود اینجا نقطه ای است که اولین خونخواهان سیدالشهدا(علیه السلام) قیام کردند و پای ولایت امیرالمومنین امام علی(علیه السلام) با همه وجود ایستادند حق شان محرومیت نیست.

حجت الاسلام والمسلمین عزیزی ضمن تاکید بر کم کردن عیال کمیته امداد، تصریح کرد: واقعیت امر این است که اولویت اول همه ما این است که با محرومیت به هر نحوی که برایمان مقدور است مبارزه کنیم همه باید در این زمینه حقیقتا ورود کنند، هدف گذاری در بخش مرکزی گذاشته شود که از عیال کمیته امداد روز به روز کم شود.

وی افزود: گسترش بخش کشاورزی ، دامپروری و آبزی پروری وترویج صنایع تبدیلی ، صنایع دستی فرصت خوبی برای اشتغالزایی و افزایش ثروت خانوار است اگر ثروت خانوار زیاد شود علی القاعده درآمد شهرداری هم بیشتر و خدمات بیشتری ارائه خواهد کرد.

وی خاطر نشان کرد:نیازمند این هستیم که مسئولان منطقه سیستان چشم انداز و برنامه عملیاتی تنظیم کنند که طی بازه های زمانی مختلف چه اندازه از محرومیت کم خواهد شد.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark