داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
زابل در محاصره نخاله های ساحتمانی !!
کد مطلب: ۶۷۸۹۰
تاریخ انتشار:يکشنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۰
برخی از بساز و بفروش ها در زابل نخاله های ساختمانی را در گوشه ای از شهر رها می کنند.
زابل در محاصره نخاله های ساحتمانی !!
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا، بساز و بفروش ها معمولا برای کم کردن هزینه های مصرفی خود بسیاری از فعالیت های قانونی را زیر پا می گذارند تا بتوانند از این طریق به سود بیشتری دست پیدا کنند.
یکی از مهمترین مسائلی که این بی قانونی در شهرستانی همچون زابل به وجود آورده است ، رها سازی نخاله های ساختمانی در حاشیه شهر و یا در گوشه ای از خیابان ها است.
معمولا در زابل ساخت و ساز با سرعت پایینی در حال انجام است که یکی از دلایل آن مهاجرت و همچنین عدم توان افراد برای ساختن منازل مسکونی عنوان می شود.
با این حال اندک ساخت و ساز هایی که در زابل انجام می شود همراه با برخیاز بی قانونی هاست که باعث به وجود آمدن معضلاتی برای شهروندان شده است.
نخاله های ساختمانی علاوه بر چهره زشتی که به شهر می بخشد باعث ایجاد مشکلاتی برای عبور و مرور افراد و حتی خودرو ها شده است که این امر در نهایت نارضایتی افراد را به دنبال دارد.موسی خمری شهردار شهرستان زابل در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: تمامی کامیون هایی که در حاشیه شهر ضایعات را مورد تخلیه قرار دهند با جریمه سنگین رو به رو خواهند شد.
شهردار شهرستان زابل افزود: هر راننده ای که اقدام به تخلیه نخاله و ضایعات در حومه شهر زابل کند خودرو وی توقیف خواهد شد.
وی ادامه داد: رانندگان برای رفع توقیف در ازای تخلیه هر سرویس ، تعداد ۳۰ سرویس از نخاله ها و ضایعات موجود را باید جمع آوری کنند.
خمری تصریح کرد: این جریمه باعث خواهد شد تا نه تنها نخاله های ساختمانی توسط متخلفان جمع آوری شود بلکه باعث عدم تکرار تخلیه ضایعات در حاشیه شهرستان زابل خواهد شد.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark