داخلی آرشيو گزارش تصويری صفحه مشکلات مردم
امتیاز مثبت 
۵۱
 
کوچه ژیانی شهر زابل 5ماه درشوک بی آسفالتی
کد مطلب: ۴۳۵
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۱ ساعت ۱۳:۰۵
اوشیدا: شهردارشهرستان زابل خواستار شتاب در تکمیل طرح فاضلاب کوچه شهید ژیانی این شهر به منظور پیشگیری از آبگرفتگی و بروز مشکلات بهداشتی برای مردم شد.
کوچه ژیانی شهر زابل 5ماه درشوک بی آسفالتی
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا:کوچه شهید ژیانی شهرستان زابل پس ازگذشت۵ ماه ازشروع طرح فاضلاب همچنان مورد بی توجهی مسئول اداره آب و فاضلاب این شهرستان قرار گرفته است .
وحید ساکن این کوچه به خبرنگار اوشیدا گفت: کوچه شهید ژیانی پس از گذشت ۵ ماه از شروع طرح فاضلاب شهری هنوز بهسازی در آن صورت نگرفته است و باعث بروز مشکلاتی در عبور و مرور و مشکلات بهداشتی و آب گرفتگی این کوچه شده است.
وی ادامه داد: با توجه به کنده کاری حاصل از این طرح و عبور وسایل نقیله گرد و خاک حاصل از آن نیز باعث بروز مشکلات تنفسی برای ساکنین این کوچه شده است.
احمد دهمرده شهردار شهرستان زابل در گفتگو با خبرنگار اوشیدا اظهار داشت: کوچه شهید ژیانی تحویل اداره آب وفاضلاب است و اداره آب وفاضلاب هنوز این پروژه را به اتمام نرسانده است امیدورایم مسئول این اداره نسبت به شتاب بخشی در تکمیل طرح فاضلاب این خیابان مساعدت کنند.
 
Share/Save/Bookmark
ناصر
۱۳۹۱-۰۹-۱۸ ۰۹:۲۹:۳۶
واقعاخسته نباشيد گفت خدمت ريس اب فاضلاب زابل كه زحمات زيادي مي كشد.شبانه روزي (180)
 
رضایی
۱۳۹۱-۱۰-۰۳ ۰۹:۴۹:۳۲
شهرداری که گفت سه روزه درس میشه انقد دروغ تحویل مردم ندین (361)
 
ازرخش
۱۳۹۱-۱۰-۰۶ ۰۸:۳۶:۲۵
اگه نمیتونید کوچهای زابلو درست کنید خواهشا اسم شهدارو از رو کوچها بردارین شهید حرمت داره اسم کوچهاتونو بزارین اشغالدونی یک تا اخر ....؟ (418)