داخلی آرشيو گزارش تصويری صفحه استان
امتیاز مثبت 
۵
 
دیدار فرمانده قرارگاه شهید هراتی سیستان با امام جمعه جدید شهرستان زابل
کد مطلب: ۲۶۴۳۴
تاریخ انتشار:شنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۰۵
اوشیدا:فرمانده قرارگاه عملیاتی شهید هراتی سیستان با فرماندار هامون نیز دیدار کرد.
دیدار فرمانده قرارگاه شهید هراتی سیستان با امام جمعه جدید شهرستان زابل
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: دیدار فرمانده قرارگاه شهید هراتی سیستان و فرمانده سپاه شهرستان هیرمند و مسئول نمایندگی سپاه ناحیه زابل به همراه مسئولین رده هابی مختلف سپاه زابل با حجت الاسلام علی اکبر کیخا امام جمعه جدید شهرستان زابل دیدار کردند.

در این دیدار سرهنگ ناظری ضمن تبریک انتصاب ایشان بعنوان امام جمعه شهرستان زابل گفت:امام جمعه شهر ما از دارالولایه سیستان می باشد و ان شالله تعامل خوبی بین امام جمعه و سپاه برقرار باشد.

وی در ادامه به ارائه گزارش از عملکرد سپاه و قرارگاه شهید هراتی سیستان و تیپ حضرت علی اکبر(ع) پرداخت و افزود: قرارگاه شهید هراتی و تیپ حضرت علی اکبر (ع)و نواحی آماده دفاع جانانه از مرزها می باشند.

ناظری افزود: امروز تیپ حضرت علی اکبر در جهت بکار گیری و اشتغال باعث شده که بیش از ۱۰۰۰نفر جذب کند که ۷۰درصد شیعه و۳۰درصد اهل سنت می باشد و این گام بزرگی در جهت اشتغال با توجه به خشکسالی های چند ساله در منطقه است.

وی تصریح نمود: این امر باعث اتحاد و انسجام بین طوایف و ایجاد کانون طوایف در سیستان شده است که هر ۴۵روز یکبار گردهمایی طوایف در سیستان برگزار می شود.

حجت الاسلام علی اکبر کیخا امام جمعه شهرستان زابل گفت: من نسبت به سپاه یک حس دیگری دارم بوی جبهه وجنگ حس می کنم.
وی گفت: من هم عضوی از این خانواده بزرگ هستم.
وی به موضوع امر به معروف و نهی از منکر اشاره کرد و گفت: وظیفه ما همین است که با تمام وجود به امر به معروف و نهی از منکر بپردازیم.

امام جمعه شهرستان زابل گفت: ما همه فاضل همین نظام مقدس هستیم  و کاری باید کنیم که رهبر معظم انقلاب امام خامنه ای خیالش از بابت سیستان راحت باشد.

وی در پایان گفت :هر کجا احساس کردید که نیاز به نصیحت و انتقاد است با پیشنهادات وانتقادات راهنمایی بفرمایید که مانند دو دوست و برادر فعالیت کنیم تا دل امام زمان (عج)شاد شود.
وی گفت: درهای اتاق من بر روی شما همیشه باز می باشد.

 فرمانده قرارگاه عملیاتی شهید هراتی سیستان با معصومه پرندوار فرماندار هامون نیز دیدار کرد.
این دیدار که در دفتر فرماندار هامون بود ،محمد ناظری آمادگی خود را جهت هرگونه همکاری با سیستم فرمانداری اعلام نمود .
همچنین پرندوار نیز خود را وام دار سپاه دانست و توان مدیریتی خود را برای پیشرفت و توسعه شهرستان هامون با همکاری سپاه اعلام نمود.
فرماندار هامون از سپاه به عنوان ولینعمتان مردم رنجدیده نام برد و افزود: احترام به خانواده شهدا واجب است.
Share/Save/Bookmark