کتاب حاج جلال سوژه پویش مطالعاتی عصر مقاومت شد

19 بهمن 1401 ساعت 20:11

پویش مطالعاتی عصر مقاومت با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و آشنایی نسل جوان با ایثارگری‌ و تلاش‌های رزمندگان و شهدای دفاع مقدس در زمان جنگ، به همت بنیاد حفظ و نشر آثار دفاع مقدس و مرکز رسانه کتاب «پنج و هفت» در حال برگزاری است.


به گزارش پایگاه خبری‌اوشیدا به نقل از راه دانا؛ پویش مطالعاتی عصر مقاومت با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و آشنایی نسل جوان با ایثارگری‌ و تلاش‌های رزمندگان و شهدای دفاع مقدس در زمان جنگ، به همت بنیاد حفظ و نشر آثار دفاع مقدس و مرکز رسانه کتاب «پنج و هفت» در حال برگزاری است.
این پویش با محوریت کتاب حاج جلال از انتشارات سوره مهر است که بر اساس خاطرات حاج جلال حاجی بابایی گردآوری و تنظیم شده است. این کتاب یکی از فصیح‌ترین آثار از ادبیات جنگ مردمی و روستایی بوده که نویسنده آن کوشیده است تا با استفاده از خاطرات پدر دو شهید تصویری کوتاه و رسا از نحوه درگیری مردم عادی و روستانشین با دشمنان ایران در زمان جنگ و ایام دفاع مقدس را به تصویر بکشد.
علاقه‌مندان برای شرکت در این پویش از ۱۲ بهمن ماه تا پایان اسفندماه سال جاری فرصت دارند تا بعد از مطالعه کتاب حاج جلال به پرسش‌های انتهایی کتاب پاسخ داده و جواب‌های خود را در قالب‌های تعیین شده از طریق پیامک برای دبیرخانه پویش عصر مقاومت ارسال و از جوایز میلیونی آن بهره‌مند شوند.
 
همچنین پویش سلام ایران من نیز به مناسبت دهه فجر و با هدف آشنایی کودکان با اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی، به همت مجموعه رسانه‌ای کتاب پنج و هفت در حال برگزاری است.
این پویش با محوریت کتاب سلام ایران من اولین کتاب چندرسانه ای کودک انقلاب اسلامی گردآوری شده است که شامل داستان، سرود، نقاشی، شعر، الگویاب، معرفی کتاب، کاردستی، انواع بازی ها و... است.
مجموعه رسانه‌ای کتاب «پنج و هفت» سعی کرده تا با طراحی و تدوین این کتاب و با استفاده از شیوه‌های نوین و جذاب، کودکان کشور عزیزمان ایران را هرچه بیشتر با اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی آشنا کند.
در این کتاب علاوه بر آموزش‌ها و بازی‌های مختلف، مسابقاتی هم طراحی شده که کودکان می‌توانند با انجام دادن آن‌ها و ارسال پاسخ آن‌ها به شماره‌ای که در کتاب ذکر شده، تا پایان بهمن ماه در این پویش شرکت کرده و در قرعه کشی ۲۰۰ میلیون ریال جوایز نقدی شرکت کنند.
گفتنی است همه علاقه‌مندان به شرکت در پویش عصر مقاومت، می‌توانند با ارسال عدد ۵ به شماره پیامکی ۳۰۰۰۸۶۹۹۷۷ و علاقه‌مندان به شرکت در پویش سلام ایران من می‌توانند با ارسال عدد ۶۰ به شماره پیامکی ۳۰۰۰۸۶۹۹۷۷ و یا مراجعه به سایت www.۵va۷.ir برای تهیه کتاب اقدام کنند.


کد مطلب: 74992

آدرس مطلب: https://www.oshida.ir/vdcauon0.49nyo15kk4.html

اوشیدا
  https://www.oshida.ir