در ادامه پیگیری مشکلات برق صورت گرفت:

دستگاه بهبود ولتاژ برق در روستای حسین آباد شهرستان نیمروز نصب شد

4 شهريور 1401 ساعت 0:21

بخشدار نیمروز گفت: با توجه به مطلوب نبودن برق در بعضی از روستاها 200 متر شبکه فشار قوی ، مشکلات نوسانات برق مرتفع گردید.


به گزارش اوشیدا، شهرکی بخشدار مرکزی شهرستان نیمروز در راستای پیگیری مشکلات برق در روستاهای این شهرستان در گفتگو با خبرنگار ما بیان کرد: باتوجه به بازدید ماه گذشته به اتفاق مدیریت برق شهرستان از روستای حسین آباد خواجه و دیدار با اهالی محترم، مشاهده گردید که وضعیت برق دراین روستا مطلوب نبوده و به شدت مردم مشکلاتی را داشتند.

وی افزود: با پیگیری موضوع از طریق فرمانداری و شرکت برق هم اکنون احداث ۲۰۰ متر شبکه فشار قوی با نصب یک دستگاه ترانس kw ۲۰۰ در این روستا با اعتباری بالغ بر 3500000000 ریال،  راه اندازی و مشکل نوسانات وقطعی برق مرتفع گردید.

بخشدارمرکزی نیمروز ادامه داد: لازم است از همکاری خوب مدیر و پرسنل زحمتکش اداره برق تشکر وقدردانی نمائیم، که در کمترین زمان ممکن موضوع پیگیری گردید.

شهرکی درخصوص مشکلات برق در سایر روستاهای این بخش هم گفت: با پیگیری های فرماندار شهرستان از طریق استانداری و مدیران کل دراستان، مشکلات روستاها به خصوص درحوزه برق در دست بررسی و اقدام قرار دارد و درآینده وضعیت برق در روستاهای دارای مشکل مرتفع خواهد گردید.


انتهای پیام/


کد مطلب: 74506

آدرس مطلب: https://www.oshida.ir/vdcb0sbz.rhbagpiuur.html

اوشیدا
  https://www.oshida.ir