مدیرکل تعاون سیستان‌وبلوچستان:

مردم برای استفاده از اعتبار کالابرگ الکترونیکی عجله نکنند

28 بهمن 1402 ساعت 14:59

مدیرکل تعاون سیستان‌وبلوچستان گفت: مردم برای خرید از یارانه تشویقی طرح فجرانه کالابرگ الکترونیکی عجله نکنند، چرا که تا هفدهم هر ماه فرصت برای انجام این کار را دارند.


به گزارش پایگاه خبری اوشیدا، خلیل احمد سلامی بیان کرد: به منظور ارتقای سلامت خانواده‌ها و کمک به دهک‌های پایین جامعه، دولت سیزدهم با مسئولیت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی طرح کالابرگ الکترونیک را اجرا کرد.

وی افزود: در طرح فجرانه کالابرگ الکترونیکی که از ۱۷ بهمن آغاز شده و تا ۱۷ اردیبهشت اجرا می شود، دهک‌های اول تا هفتم یارانه بگیر می‌توانند با مراجعه به فروشگاه‌های مجری این طرح، از ۱۱ قلم کالای مشمول خریداری و بهره‌مند شوند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان‌وبلوچستان با تاکید بر اینکه اجبار به خرید برند خاص در طرح کالا برگ الکترونیکی تخلف است و با فروشگاه های متخلف برخورد می شود، ادامه داد: طی دو روز اخیر تعدادی از ترمینال‌های فروشگاه‌های خرد که فروش مغایر با ضوابط اجرایی طرح فجرانه را داشته اند، از سوی سامانه شرکت پشتیبان، غیر فعال شده اند.

سلامی افزود: همچنین شهروندان بطور جد از سپردن کارت سرپرست یارانه خانوار به فروشگاهها و دریافت اقلام در روز یا با چند ساعت تأخیر خودداری کنند.

وی گفت: همکاران ما در مجموعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی نظارت بر عملکرد فروشگاه‌ها را در سطح استان بطور مستمر دنبال می‌کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان از شهروندان خواست برنامه کاربردی «شما» را نصب کنند تا نزدیکترین فروشگاه‌های مجری طرح کالابرگ الکترونیکی را به آنها نشان دهد.

سلامی ادامه داد: مردم می‌توانند همچنان یارانه نقدی خود را دریافت کنند و خرید یا عدم خرید کالابرگ در این طرح هیچگونه ارتباطی با واریز یارانه ۳۰۰ و یا ۴۰۰ هزار تومانی خانوار در موعد مقرر ماهیانه ندارد.

وی تأکید کرد: هیچگونه پیامی حاوی لینک یا درگاه پرداخت برای مشمولین طرح ارسال نمی شود، بنابراین لازم است شهروندان مراقب پیامهای جعلی باشند.

انتهای خبر/


کد مطلب: 76027

آدرس مطلب: https://www.oshida.ir/vdcbzgbz.rhb05piuur.html

اوشیدا
  https://www.oshida.ir