فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان:

قتل فجیع کودک ۵ ساله در هیرمند

26 اسفند 1401 ساعت 20:30

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از قتل فجیع کودک ۵ ساله هیرمند و دستگیری عاملان قتل در کمتر از یک ساعت خبر داد.


به گزارش اوشیدا، دوستعلی  جلیلیان" فرمانده انتظامي استان بیان کرد: در پي تماس تلفنی شهروندان به مرکز فوریت های پليس ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره قتل بر اثر سوختگی در یکی از روستاهای تابعه شهرستان هیرمند بلافاصله ماموران انتظامی در محل جنایت حاضر شدند.
وی افزود: ماموران پلیس پس از حضور در محل مشاهده کردند که کودکی حدودا ۵ ساله در حالی که دستهایش از پشت بسته و تمامی نواحی بدنش سوخته بود به طرز فجیعی به قتل رسیده است. 

 جلیلیان تصریح کرد؛ بلافاصله تیمی از کارآگاهان ویژه قتل وارد عمل شده و با انجام تحقیقات و اقدامات فنی و اطلاعاتی صورت گرفته در این خصوص در ابتدا سه نفر از متهمان به هویت های معلوم شناسایی و پس از هماهنگی قضائی در عملیات های جداگانه ای در کمتر از یک ساعت دستگیر و به پلیس آگاهی شهرستان منتقل شدند.

  فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: با اشاره به اعتراف متهم اصلی به همراه 2 نفر از همدستانش به جرم ارتکابی بعلت استفاده از مواد افیونی توهم زا، قاتل پس از مصرف مواد مخدر توهم زا به طرز فجیعی کودک را به قتل می رساند که در این خصوص پرونده ویژه تشکیل و به همراه متهمان تحویل  مراجع قضائی شد‌.
انتهای خبر/


کد مطلب: 75083

آدرس مطلب: https://www.oshida.ir/vdcc1xqm.2bqp48laa2.html

اوشیدا
  https://www.oshida.ir