کارشناس سیاسی مطرح کرد؛

تهدیدات دشمن در پی حضور حداکثری در انتخابات بی تاثیر خواهد شد

18 ارديبهشت 1400 ساعت 9:17

حسن محمودی گفت: حضور حداکثری مردم در انتخابات پیش رو باعث نابودی همه نقشه های دشمن خواهد شد.


حسن محمودی کارشناس مسائل سیاسی در گفت و گو با اوشیدا گفت: یکی از حساسترین انتخابات کشور انتخابات ریاست جمهوری و شواری شهر سال ۱۴۰۰ است که دشمن به آن نگاه ویژه ای خواهد داشت.

وی افزود: حضور حداکثری مردم در این انتخابات می تواند از انجام نقشه های بعدی دشمنان انقلاب که برای پس از انتخابات کنار گذاشته اند جلوگیری کند.

محمودی بیان کرد: هنگامی که دشمن موج خروشان ملت را در صف های رای نظاره کند به خودی خود عقب نشینی تاریخی خواهد کرد و از انجام فعالیت های بعدی حتی تحریم های جدید عاجز می ماند.

این کارشناس سیاسی تصریح کرد: حضور مردم در انتخابات باعث عزت مندی و سربلندی کشور می شود، شرایط انتخابات امسال حساس و مهم است لذا از همه مردم دعوت می کنیم تا در این رویداد مهم پر صلابت تر از گذشته حضور بهم برسانند.

وی ادامه داد: مشارکت پایین در انتخابات پیامد های کوتاه مدت و بلند مدت بسیاری دارد که به سود دشمن تمام خواهد شد دشمن در صورت مشاهده پایین بودن مشارکت فشارهای اقتصادی و تحریم های ظالمانه خود را بیشتر خواهد کرد.

محمودی همچنین گفت: مشارکت در انتخابات با تقویت قدرت ملی ایران و تبلیغ برای عدم مشارکت با زمینه‌سازی برای افزایش تحریم و تهدید ایران ارتباط مستقیم دارد.

وی تصریح کرد: جریان های ضد انقلاب امروز دست به هر کاری می زنند تا انتخابات را بی رونق کنند، امروز متاسفانه فضای مجازی بستری برای فعالیت دشمنان انقلاب شده است تا مردم را از آینده نا امید کنند.

کارشناس مسائل سیاسی خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی سال هاست که با تهدیدات دشمنان رو به رو بوده است که هر بار حضور حداکثری مردم در رویداد های مهم همانند انتخابات این تهدیدات را خنثی کرده است.

انتهای پیام/


کد مطلب: 73563

آدرس مطلب: http://oshida.ir/vdcdsk05.yt0s96a22y.html

اوشیدا
  http://oshida.ir