نماینده مردم سیستان در گفت و گو با اوشیدا،

اهانت به پیامبر اسلام(ص) توطئه جدید دشمنان در راستای اسلام هراسی است/۲۶ دی ماه به عنوان یک حادثه تاریخی در اذهان ملت ایران به ثبت رسید

26 دی 1393 ساعت 20:14

نماینده مردم سیستان با اشاره به محکوم نمودن اقدام ننگین نشریه فرانسوی و انتشار کاریکاتور توهین آمیز به پیامبر گرامی اسلام اظهار داشت: این جاهلانه ترین حرکت زمانه است که از سوی افرادی نابخرد به مقدسان مسلمانان و پیامبر عظیم الاشان اسلام توهین می شود.


سید باقر حسینی نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ۲۶ دی ماه سالروز فرار شاه خائن در سال ۱۳۵۷ اظهار داشت: این روز به عنوان یک حادثه تاریخی در اذهان ملت ایران به ثبت رسید.

حسینی با بیان اینکه ۳۷ سال شاه خائن بر ملت ایران ظلم و ستم روا داشت، تصریح کرد: با فرار شاه موج شادی و شعف سراسر ملت ایران را فرا گرفت و مردم به یکباره از زیر یوغ استکبار و سرسپرده های آن خارج شدند.

وی با تاکید بر اینکه شاه دیگر جایگاهی در میان مردم نداشت، افزود: جنایتهای سنگین شاه و کشتارهای بی رحمانه ای که طی سالها نسبت به ملت مرتکب شده بود ،نارضایتی شدیدی بین مردم بوجود آمده بود و دیگر شاه و اعمال جنایتکارانه اش برای ملت قابل تحمل نبود.

نماینده مردم سیستان با اشاره به نقش مبارز و بی بدیل شهید سید محمد تقی حسینی طباطبایی در رهبری مردم سیستان علیه دیکتاتوری رژیم پهلوی، یادآور شد: شهید طباطبایی مبارزی خستگی ناپذیر و از سویی نماینده امام (ره) بودند که سراسر مبارزات مردم در منطقه سیستان را بر علیه شاه ساماندهی و نظارت می کردند .

وی با اشاره به محکوم نمودن اقدام ننگین نشریه فرانسوی و انتشار کاریکاتور توهین آمیز به پیامبر گرامی اسلام اظهار داشت: این جاهلانه ترین حرکت زمانه است که از سوی افرادی نابخرد به مقدسات مسلمانان و پیامبر عظیم الاشان اسلام توهین می شود.

حسینی با بیان اینکه این اقدام یک توطئه جدید در راستای اسلام هراسی است ،افزود: دشمنان هدفشان فریب مسلمانان و ایجاد اختلاف و آشوب است و برای رسیدن به اهداف پلیدشان دست به زشت ترین حرکات می زنند که این حرکات بطور قطع در وحدت مسلمین علی الخصوص شیعه و سنی خللی ایجاد نخواهد کرد.


انتهای پیام/


کد مطلب: 36393

آدرس مطلب: http://oshida.ir/vdcdss0s.yt09n6a22y.html

اوشیدا
  http://oshida.ir