در نخستین روز از سال ۱۴۰۲؛

افتتاح دو مدرسه 12 کلاسه در شهرستان زابل

1 فروردين 1402 ساعت 13:23

دو مدرسه ۱۲ کلاسه با حضور حمیدرضا خانمحمدی، معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور در زابل افتتاح شد.


به گزارش پایگاه خبری‌اوشیدا، دومدرسه ۱۲ کلاسه در نخستین روز از سال ١۴٠٢،  با حضور حمیدرضاخانمحمدی معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، مدنی معاون روستایی نهاد ریاست جمهوری، دهمرده نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی، میرعبدی مدیرکل آموزش و پرورش استان، اعضای مجمع خیرین استان مدیران و روسای ادارات آموزش و پرورش حوزه سیستان، فرهنگیان و دانش آموزان در زابل افتتاح شد.

مدرسه دخترانه توحید با زیر بنای ١١٢٠ متر مربع و اعتبار ۶٠ میلیارد ریال از محل اعتبارات دولتی و مشارکت خیر نیک اندیش دفتریان و مدرسه پسرانه جعفریان نیز با زیر بنای ١٣۴٠ متر مربع و اعتبار ٨٠ میلیارد ریال از محل اعتبارات دولتی و مشارکت ویژه خیر نیک اندیش دکتر غلامحسین مطهری در شهرستان زابل به بهره برداری رسید.

گفتنی است خان محمدی معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور در آخرین روز اسفند ۱۴۰۱ به منطقه سیستان سفر کرد. 

وی به همراه میرعبدی مدیرکل آموزش و پرورش استان و خادمی مشاور وزیر و عضو کارگروه جهادی وزارت آموزش و پرورش از فعالیت‌های گروه جهادی آل یاسین مستقر در دبیرستان شبانه روزی شهید کیقبادی توتی بازدید کرد.

در ادامه خان محمدی به همراه جمعی از مسئولین و مردم ولایت مدار و شهید پرور حوزه سیستان و خانواده های معظم شهدا، در لحظه تحویل سال جدید در جوار گلزار شهدای شهر جزینک بر مزار سردار شهید حاج قاسم میرحسینی حضور یافتند و ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های شهدا و گرامیداشت یاد و خاطره آنان، سال ۱۴۰۲ را آغاز کردند.

انتهای خبر/


کد مطلب: 75093

آدرس مطلب: https://www.oshida.ir/vdcdsz05.yt0kn6a22y.html

اوشیدا
  https://www.oshida.ir