فرمانده سپاه زابل در گفتگو با اوشیدا،

ایران اسلامی حملات عربستان را نامشروع ، ناعادلانه و غیر قانونی می داند

7 فروردين 1394 ساعت 12:02

فرمانده سپاه زابل گفت: در واقع حملات امروز رژیم مرتجع عربی به یمن به سرکردگی عربستان نشان دهنده به پایان رسیدن عمر این رژیم ها و عصر فرمانروای و قدرت منطقه ای بودن عربستان را به همراه خواهد داشت.


محمد ناظری فرمانده سپاه زابل در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا در خصوص تجاوز بی شرمانه عربستان به یمن گفت: تجاوز نظامی عربستان به یمن در واقع اعلام جنگ رسمی و علنی عربستان به مردم یمن است ، عربستان سعوی در پی ناکامی های متعددی که در منطقه خاورمیانه در سوریه و عراق و دیگر مسائل داشته، خود را یک بازنده کامل می بیند و تحولات جاری در یمن که باعث از بین رفتن رژیم وابسته یمن به عربستان شد، خشم عربستان را بیش از پیش برانگیخته و ناچار به واکنش و حملات نظامی کرده است.

ناظری ادامه داد: در واقع حملات امروز رژیم مرتجع عربی به یمن به سرکردگی عربستان نشان دهنده به پایان رسیدن عمر این رژیم ها و عصر فرمانروای و قدرت منطقه ای بودن عربستان را به همراه خواهد داشت.

وی گفت: علی رغم حمایت امریکا و اروپا و غرب از این رژیم ها و گروه ها ،با شکست سختی در در سوریه و عراق مواجه شدند، یقیناً در یمن نیز با شکست مفتضحانه ای مواجه خواهند شد و راه به جایی نمی برند چرا که مردم غیور یمن در برابر هر گونه تجاوزی خواهند ایستاد.

فرمانده سپاه زابل افزود: سیاست جمهوری اسلامی ایران محکوم کردن حملات نظام عربستان و دیگر کشورهای عربی به خاک یمن است و ایران اسلامی این حملات را نامشروع ، ناعادلانه و غیر قانونی می داند.

انتهای پیام/


کد مطلب: 37140

آدرس مطلب: http://oshida.ir/vdce7z8x.jh8fei9bbj.html

اوشیدا
  http://oshida.ir