«صمد کرده» به خیابان‌گردی پایتخت می‌آید

ایسنا , 5 مرداد 1393 ساعت 22:09

اوشیدا: رييس کلانتري 159 بي‌سيم از دستگيري و چرخاندن يکي از اراذل و اوباش سطح يک تهران خبر داد که کلکسيوني از جرايم داشت.


به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: سرگرد محمدحسين اميني در مورد دستگيري و چرخاندن يکي از اراذل و اوباش سطح يک در منطقه بي‌سيم گفت: در پي اجراي طرح امنيت محله‌محور و برخورد قاطعانه با اراذل و اوباش محلات تهران، يکي از اراذل و اوباش سطح يک منطقه به نام «صمد.ک» که از اراذل و اوباش محدوده جنوب شرق تهران بود دستگير شد.

وي با بيان اينکه اين فرد در محدوده‌هاي ميدان خراسان، خيابان طيب، خيابان ۱۷ شهريور و محله بي‌سيم دست به جرايم خود مي‌زد، گفت: در ۳۰ تيرماه امسال اين فرد توسط ماموران پايگاه ششم پليس امنيت عمومي تهران بزرگ به اتهام شرکت در خانه فساد و قمارخانه در ماه مبارک رمضان دستگير شد.

رييس کلانتري ۱۵۹ بي‌سيم با بيان اينکه طي هماهنگي با بازپرس دادسراي ناحيه ۱۴ اخذ اظهارات شکات جديد و تحقيقات پرونده، در دستور کار قرار گرفت، گفت: برهمين اساس مقرر شد «صمد» ضمن چرخاندن در محلات مورد تردد و تحت کنترل کلانتري تصويري از اين فرد در جرايم کثيرالانتشار چاپ شود تا ساير شکات پرونده نيز شناسايي شوند.

وي با بيان اينکه با هماهنگي‌هاي صورت گرفته با سرکلانتري ششم در اولين روز مردادماه اين شرور از ساعت ۱۹ تا ۲۰ در محلات بي‌سيم، طيب و خيابان ۱۷ شهريور گردانده شد، گفت: ابهت پوشالي وي که در قالب باند «صمد کرده» فعاليت مي‌کرد، از هم پاشيده شد.

اميني افزود: طي قرار بازداشت موقت صادره، صمد براي روشن شدن زواياي تاريک پرونده‌اش و شناسايي ساير شکات و قربانيان در کلانتري تحت نظر قرار دارد. رييس کلانتري ۱۵۹ بي‌سيم افزود: صمد داراي ۱۵ فقره سابقه کيفري با موضوعاتي چون اخلال در نظم و امنيت عمومي، قدرتنمايي با سلاح سرد، شرارت، درگيري، تشکيل باند اراذل و اوباش، زورگيري و تجاوز به عنف، تمرد و درگيري با ماموران در استان مازندران، حمل اسلحه و نگهداري شيشه، ايراد عمدي ضرب و شتم شهروندان با چاقو، ورود و خروج غيرمجاز از مرز در سال ۸۴، شرارت در سال ۷۷، اخلال و مزاحمت نواميس در سال ۸۰، شرارت و درگيري با ماموران شهرداري در سال ۸۲، تهيه و توزيع مواد مخدر، شرب خمر، سرقت به عنف خودرو و ده‌ها جرايم ديگر را در پرونده خود دارد.


کد مطلب: 31056

آدرس مطلب: https://www.oshida.ir/vdcep78x.jh8zni9bbj.html

اوشیدا
  https://www.oshida.ir