امام‌جمعه اهل‌سنت هامون:

هدف دشمن ضربه‌زدن به‌نظام و نشانه‌گرفتن وحدت مردم است

19 تير 1402 ساعت 21:27

امام‌جمعه اهل‌سنت هامون گفت: هدف دشمن از حملات تروریستی و ناامنی کردن امنیت منطقه ضربه‌زدن به‌نظام و نشانه‌گرفتن وحدت مردم استان است.


مولوی عبدالله حسن زهی در گفتگو با خبرنگار اوشیدا، با محکومیت عملیات گروهک تروریستی زاهدان بیان کرد: عملیات ناجوانمردانه گروهک تروریستی معاندین را که منجر به شهادت سربازان جان‌برکف نیروی انتظامی شد را به‌شدت محکوم می‌کنیم.

وی افزود: اخیراً شاهد تحرکات و حملات گروهک تروریستی در سیستان و بلوچستان هستیم که حکایت از این دارد که نیروهای خدوم انتظامی در خصوص امنیت منطقه با احدی تعارف ندارند و تا پای جان ایستادگی می‌کنند و جانشان را فدای امنیت منطقه و برقراری امنیت جامعه خواهند کرد.

حسن زهی تأکید کرد: گروهک‌های ضدانقلاب و به‌خصوص گروهک‌های تروریستی معاند در پی این هستند که وحدت و همبستگی و برادری در این استان را به هم بزنند و از این طریق به اهداف شومشان برسند.

امام‌جمعه اهل‌سنت هامون ادامه داد: به طور یقین این گونه اقدامات تروریستی که ضد مردم و امنیت منطقه است دشمن نخواهد توانست به اهداف شوم خود برسد و با تصورات واهی و اشتباه و با ایجاد ناامنی امنیت منطقه را به هم بزند. چرا که نیروهای امنیتی و انتظامی باقدرت از امنیت منطقه و مردم دفاع خواهند کرد.

امام‌جمعه اهل‌سنت هامون ادامه داد: پیام ما به گروهک تروریستی این است که شما که سال‌هاست در تلاش هستید تا به مردم منطقه آسیب بزنید و برهم‌زننده امنیت هستید؛ اما شما و اربابانتان کوچک‌تر از آن هستید و جز رسوایی و هلاکت خودتان ارمغان دیگری برای شما ندارد و نخواهد داشت و در نهایت زبون روزگار خواهید شد.

انتهای خبر/


کد مطلب: 75373

آدرس مطلب: https://www.oshida.ir/vdcexx8f.jh8nfi9bbj.html

اوشیدا
  https://www.oshida.ir