امام جمعه نیمروز عنوان کرد؛

طرح ها و کمک های ایران در مقابله با تروریسم بسیار تعیین کننده بوده است/فعالین رسانه ای و فضای مجازی عامل وحدت باشند

5 مهر 1398 ساعت 14:55

امام جمعه نیمروز گفت؛ پیروزی در دفاع مقدس با اتحاد و همدلی ملت در سایه ولایت پذیری و پیروی از رهنمودهای رهبری فرزانه تبلور یافت و از اقتدار و صلابت و ایثار رزمندگان این مرز و بوم حکایت داشت.


به گزارش پایگاه خبری اوشیدا، حجت الاسلام والمسلمین محمد راشکی در خطبه های این هفته با اشاره به سالروز شکست حصر آبادان در عملیات ثامن الائمه اظهار داشت: یکی از بزرگترین و گسترده ترین عملیات های دوران دفاع مقدس با نام عملیات ثامن الائمه را برای حصر آبادان طرح ریزی کردند و دستاوردهای بزرگی از جمله شکسته شدن حصر آبادان، آزاد سازی نیروهای خودی و باز شدن جاده اهواز آبادان را در پی داشت.

وی بیان داشت: یکی از اعضای اصلی خانواده ها سالمندان هستند که طبق دستور دین مبین اسلام احترام به آنان دارای اجر و ثواب بزرگی است، وجود افراد سالخورده بین شما باعث افزایش فیض ربوبی و بسط نعمت های الهی است.

امام جمعه نیمروز افزود: میراث فرهنگی و گردشگری ظرفیت بالایی برای توسعه دارد و زمینه اشتغال زیادی را می تواند ایجاد کند باید ظرفیت ها و جاذبه های گردشگری برای مردم بیان شود.

وی ابراز داشت: در ۸ سال دفاع مقدس ملت با سلاح ایمان و رهبریت امام بزرگوار در مقابل دشمنان تا دندان مسلح ایستادند و مقاومت کردند دشمنان هزاران جوان ما را شهید کردند اما نتوانست ذره ای از خاک ما را تصرف کنند.

حجت الاسلام والمسلمین راشکی با اشاره به مواضع حق طلبانه رئیس جمهور در مجمع عمومی سازمان مللدر دفاع از حق و حقوق ملت ایران گفت: آمریکا فقط مدعی مبارزه با تروریسم است اما جز توسعه و تقویت ترورسیم اقدامی نکرده، اما طرح ها و کمک های منطقه ای و بین المللی ایران در حوزه تامین امنیت و مقابله با تروریسم بسیار تعیین کننده بوده است.

وی تصریح کرد: محتوای تولید شده در فضای مجازی باید اخلاقی باشد و مواردی مثل دروغ، تهمت، شایعه پراکنی، در این محتواها وجود نداشته باشد، اگر نسبت به آسیب های فضای مجازی بی تفاوت باشیم جوانان ما و مردم دچار آلودگی و آسیب های متعدد می شوند.

انتهای پیام/


کد مطلب: 68021

آدرس مطلب: https://www.oshida.ir/vdcgqz93.ak97x4prra.html

اوشیدا
  https://www.oshida.ir