نیروهای حق التدریس دانشگاه ملی زابل به دنبال احیای حق وحقوق خود / ابهامات در آزمون استخدامی دانشگاه ملی زابل

25 فروردين 1392 ساعت 15:06

اوشیدا: این افراد ابهامات آزمون را این چنین بیان میکنند از اعلام یک برابر ظرفیت نتایج تا عدم اعلام نمره و امتیازات بسیار ضعیف برای نیروهای حق التدریسی و ........


به گزارش پایگاه خبری اوشیدا:دانشگاه ملی زابل در اسفند ماه 1388 تعداد 113 نفر از نیروهای حق التدریس خود را که هر کدام چندین سال با حقوق ناچیز بصورت تمام وقت بدون اضافه کار،حق ماموریت و مرخصی به امید آینده ای بهتر و ثبات شغلی با تمام وجود کار میکردند، به یک بار اخراج کرد و به آنان امید به جذب گسترده با امتیاز فراوان در آزمون استخدامی را داد.
ولی نتایج آزمون استخدامی بیانگر آن بود که از تعداد حدود 60 نفر از شرکت کنندگان نیروهای حق التدریسی فقط تعداد انگشت شماری در این آزمون قبول شده اند و این آزمون بدون اعلام نتایج چند برابر ظرفیت فقط با اعلام کلمه قبول و مردود، آب پاکی بر دستان نیروهایی که تمام زندگی و تلاش خود را در این دانشگاه گذاشته بودند ریخت.
خانم خ میگوید، من تا روز قبل از زایمان فرزند خود با سختی فراوان به سرکار خود میرفتم و پس از زایمان بدون مرخصی زایمان و پاس شیر با سپردن کودک خود به مهد کودک به امید آینده ای بهتر برای فرزندم وخانواده ام به سرکار خود برگشتم اما با اخراج و قول های واهی برای استخدام امیدم به تاریکی تبدیل شد.
این افراد ابهامات آزمون را این چنین بیان میکنند، از اعلام یک برابر ظرفیت نتایج تا عدم اعلام نمره و امتیازات بسیار ضعیف برای نیروهای حق التدریسی و ........
این افراد امیدوارند با تلاش وکوشش مسئولین زابل این مشکل رفع گردد و نیروهای حق التدریس دانشگاه ملی زابل به حق و حقوق خود برسند.


کد مطلب: 5254

آدرس مطلب: http://oshida.ir/vdch.mnmt23nikftd2.html

اوشیدا
  http://oshida.ir