معاون هنری و سینمایی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان:

آغاز جشنواره فیلم فجر با اکران «آه سرد» در سیستان و بلوچستان

18 بهمن 1401 ساعت 8:58

معاون هنری و سینمایی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر از امروز دوشنبه با اکران فیلم آه سرد در سینما هلال زاهدان آغاز می‌شود.


به گزارش پایگاه خبری اوشیدا به نقل از عصرهامون، عبدالاسلام بلوچ زاده بیان کرد: با توجه به سالروز وفات اسوه صبر و مقاومت حضرت زینب کبری (س) اکران فیلم‌های جشنواره فجر در استان از ساعت ۱۸:۳۰ روز گذشته اغاز شده است.

وی زمان برگزاری جشنواره فیلم فجر در سیستان و بلوچستان را تا ۲۳ بهمن ماه اعلام کرد و افزود: بر اساس برنامه ریزی انجام شده ساعت ۱۸:۳۰ امروز فیلم "آه سرد" به کارگردانی ناهید عزیزی و ساعت ۲۰:۳۰ «عطرآلود» از هادی مقدم دوست اکران می‌شود.

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی تصریح کرد: فردا نیز شاهد اکران «در آغوش درخت» به کارگردانی بابک خواجه پاشا در ۲ نوبت از ساعت ۱۵:۳۰ و ۲۰:۳۰ و «هوک» به کارگردانی حسین ریگی در ساعت ۱۸:۳۰ به میزبانی سینما هلال خواهیم بود.

وی اظهار کرد: همچنین روز چهارشنبه «سرهنگ ثریا» به کارگردانی لیلی عاج در ساعت ۱۵:۳۰ و ۲۰:۳۰ و "پرونده باز است" از کیومرث پوراحمد در ساعت ۱۸:۳۰ روی پرده سینما هلال خواهد رفت‌.

بلوچ زاده بیان کرد: در ساعت ۱۵:۳۰ و ۲۰:۳۰ بیستم بهمن ماه نیز «یادگار جنوب» از پدرام پورامیری و حسن دوماری و در ساعت ۱۸:۳۰ «بعد از رفتن» به کارگردانی رضا نجاتی اکران می‌شود.

وی ادامه داد: روز جمعه نیز «کاپیتان» به کارگردانی محمد حمزه ای در ۲ نوبت از ۱۵:۳۰ و ۲۰:۳۰ و "آنها مرا دوست داشتند" از محمدرضا رحمانی در ساعت ۱۸:۳۰ روی پرده می‌رود.

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: ۲۲ بهمن ماه نیز به ترتیب شاهد اکران «هفت بهارنارنج»به کارگردانی فرشاد گل سفیدی، «روایت ناتمام سیما» از علیرضا صمدی و "غریب" به کارگردانی محمد حسین لطیفی خواهیم بود.

به گفته وی، "چرا گریه نمی کنی" به کارگردانی علیرضا معتمدی، «هایپاور» از هادی محمدپور و «اتاقک گلی» از محمد عسکری روز یکشنبه و «جنگل پرتقال» از آرمان خوانساریان، «شماره ۱۰» به کارگردانی حمید زرگرنژاد و «وابل» از تورج واصلانی، دوشنبه هفته آینده اکران می‌شود.

بلوچ زاده گفت: اسامی فیلم ها و برنامه اکران جشنواره فجر در سالن اشراق زاهدان نیز به زودی اعلام می شود.
انتهای خبر/


کد مطلب: 74980

آدرس مطلب: https://www.oshida.ir/vdchvwnq.23nk6dftt2.html

اوشیدا
  https://www.oshida.ir