فکری: وزیر ورزش به اتفاقات ورود کند/ چرا ما باید همیشه به داوری‌ها معترض باشیم؟

29 آذر 1399 ساعت 1:08

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: متاسفانه برخی کارشناسان هستند که با تیم‌های مختلف قرارداد دارند و مشاور آنها هستند.


به گزارش اوشیدا به نقل از راه دانا؛ محمود فکری بعد از دیدار ذوب‌آهن و استقلال اظهار داشت: جا دارد به بازیکنان دو تیم خسته نباشید بگویم چون بازی خوبی ارائه کردند. در نیمه اول موقعیت‌های خوبی به وجود آمد و می‌شد دیدار امروز گل داشته باشد و زیباتر هم بشود ولی هم کم دقتی بازیکنان و هم اینکه کمی نامهربانی‌ها مجدد با استقلال ادامه پیدا کرده است، مانع شد.

 
وی افزود: متاسفانه یکسری کارشناسان هستند که با تیم‌های مختلف قرارداد دارند و مشاور آنها هستند. طبیعتا وقتی کارشناسی می‌کنند، اگر کسی حتی از فوتبال چیزی هم نداند، متوجه می‌شود چیز دیگری می‌گویند. آنها فکر می‌کنند مردم چیزی نمی‌فهمند.
 
سرمربی تیم استقلال تاکید کرد: خواهش من از وزیر ورزش این است که به این مسائل ورود کند. وقتی ما صحبت می‌کنیم، با ما لجبازی می کنند. نه می‌توانیم حرف بزنیم و نه می‌توانیم سکوت کنیم. چندین بازی است پنالتی‌های مختلف ما را نمی‌گیرند. در همین بازی در دقیقه 42 تیم حریف باید 10 نفره می‌شد.
 
سرمربی تیم استقلال خاطرنشان کرد: برخی کارشناسان گفتند تیم حریف می‌تواند 10 نفره شود. در نیمه دوم مدافع حریف حسین مرادمند را گرفته ولی جالب است در برخی صحنه‌ها داور چهارم به داور وسط می‌گوید اشتباه کردی ولی داور وسط اصلا خطا نمی‌گیرد. همین اتفاق اگر برای ما رخ می داد، داور سریع نظرش را بر می‌گرداند. بازی خیلی زیبایی را در نیمه دوم ارائه کردیم ولی همین تزلزل داوری، نیمکت و تیم ما را عصبی می‌کند. چندین بازی است که از ما امتیاز گرفته شده است. مثلا توپ در دست بازیکن حریف است ولی داور می‌گوید پنالتی نیست.
 
فکری ادامه داد: در بازی با نفت ابادان بازیکن حریف باید اخراج می‌شد ولی داور اصلا خطار نمی‌گرفت، باز خدا پدر این داور را بیامرزد که خطا گرفته و اخطار داده است.تا کِی نباید حرف نزنیم؟اگر حرف هم بزنیم با ما لج می‌کنند. چرا شما درست تصمیم نمی‌گیرید؟هر کدام از این اشتباهات شاید منجر به این شود که یک مربی یا یک مدیرعامل برکنار شود و حتی یک تیم سقوط کند یا از قهرمانی بیفتد.
 
وی تصریح کرد: این مسائل را هم ببینید، تا کِی؟ در بازی با شهرخودرو با 2 گل جلو افتادیم ولی در نیمه دوم تمام سوت‌ها برگشت. در این بازی هم به همین شکل به مشکل خوردیم.اصلا چرا ما باید همیشه شاکی باشیم؟ من در پایان نیمه دوم دیدار با شهرخودرو از داور تشکر کردم ولی وقتی در خانه بازی را دیدم، متوجه شدم چقدر اشتباه صورت گرفته است. تا کی باید این اتفاقات بیفتد؟ بازی امروز هم می‌شد گل داشته باشد ولی ضعف داوری باعث شد مساوی شود. ما باید این ضعف‌ها را تحمل کنیم تا ببینیم چه می‌شود.
 
سرمربی تیم استقلال یادآور شد: از وزیر ورزش خواهش می‌کنم ورود کند. یک زمان داوران به نفع استقلال و پرسپولیس سوت می‌زدند ولی الان مرتب همه چیز به ضرر ما است. امیدوارم این مساله هم درست شود.
 
وی در خصوص وضعیت زمین چمن استادیوم فولادشهر گفت: زمین بازی خوب بود و جای تشکر دارد چون بازیکنان تیم ما هم وقتی گرم می کردند گفتند چمن استادیوم خوب است و مشکلی ندارد. چیزی که من دیدم، چمن ورزشگاه خوب بوده و جای تشکر دارد. 
 
انتهای پیام/


کد مطلب: 72559

آدرس مطلب: http://oshida.ir/vdchwmnq.23nimdftt2.html

اوشیدا
  http://oshida.ir