پایان شب خونین در زاهدان؛

داماد عصبانی 3 نفر را به کام مرگ کشاند/ضارب در چنگال قانون

23 دی 1399 ساعت 1:31

مهدی شمس آبادی،دادستان عمومی و انقلاب مرکز سیستان وبلوچستان: گفت: عصبانیت بیش از حد و از دست دادن کنترل توسط داماد خانواده ای در زاهدان، باعث شد تا سه نفر کشته و یک نفر مجروح شود.


به گزارش اوشیدا به نقل از  عصرهامون، ساعاتی پیش دامادی مسلح به اسلحه شکاری با ورود به خانه پدر زنش در بولوار انقلاب، اقدام به تیر اندازی کرد. این حرکت دلهره آور که شبی خونین را برای این خانواده زاهدانی رقم زد، از یک سو منجر به برهم زدن نظم و امنیت عمومی و از سوی دیگر قتل سه شهروند شد.

مهدی شمس آبادی، دادستان عمومی و انقلاب مرکز سیستان وبلوچستان در تکمیل جزییات خبر "شلیک داماد زاهدانی به پدر زنش با اسلحه شکاری" که ساعتی قبل از تحریریه این پایگاه خبری منتشر شد، بیان کرد: پس از مشاجره لفظی و اختلاف خانوادگی که منجر به تیراندازی در یک خانواده در شهرستان زاهدان شد بلافاصله تیم های ویژه برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند.

به گفته این مقام قضائی؛ در همان دقایق اولیه متوجه شدیم که داماد خانواده به علت اختلافات داخلی و خانوادگی به وسیله یک قبضه سلاح شکاری به سمت پدرزن خود شلیک و وی را مجروح کرده و پس از انتقال وی به بیمارستان، از خروج سایر اعضای خانواده نیز خودداری می کند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز سیستان وبلوچستان با بیان اینکه ضارب در بازداشت به سر می برد، تصریح کرد: ماموران انتظامی و امنیتی حاضر در محل با استفاده از شیوه های تخصصی و مشاوره ای و پس از ساعتی گفت‌وگو موفق شدند تا ضارب را وادار به تسلیم کنند.

وی گفت: عصبانیت بیش از حد و از دست دادن کنترل توسط داماد خانواده، باعث شد تا علاوه بر مجروح شدن پدر زن؛ سه نفر دیگر از جمله همسر، برادر خانم و یک خانم دیگر که مهمان این خانواده بود به قتل برسند.

شمس آبادی تاکیدکرد: قوه قضائیه قطعاً با این قبیل افراد که منجر به برهم زدن نظم و امنیت عمومی می شوند برخورد قاطع خواهد کرد.

انتهای پیام/


کد مطلب: 72801

آدرس مطلب: http://oshida.ir/vdchz6nq.23nivdftt2.html

اوشیدا
  http://oshida.ir