ارتباط عوامل ترور مولوی عبدالواحد ریگی با یکی از کشورهای عربی

24 آذر 1401 ساعت 7:37

اداره کل اطلاعات سیستان وبلوچستان در اطلاعیه ای از ارتباط عوامل ترور مولوی عبدالواحد ریگی با یکی از کشورهای عربی خبر داد.


به گزارش اوشیدا، اداره‌کل اطلاعات سیستان وبلوچستان در اطلاعیه ای اعلام کرد: متعاقب دستگیری عوامل ترور مولوی شهید عبدالواحد ریگی توسط سربازان گمنام امام زمان(عج)، در بازجویی‌های اولیه در رابطه با پوشش اتخاذ شده برای ربایش شهید، نحوه ربایش و انتقال، محل نگهداری و چگونگی شهادت اعتراف کردند.
 
این اطلاعیه می افزاید : بر اساس اعترافات به دست آمده، این تیم قصد داشتند بعد از فروکش نمودن فضای ناشی از شهادت مولوی اقدام به ترور فرد دیگری کنند.
 
در این اطلاعیه آمده است: با توجه به پیچیدگی کیس و نظر به ارتباط یکی از عوامل ترور با یکی از کشورهای عربی و ملاقات‌های انجام شده در کشور هدف، بررسی های تخصصی در دستور کار قرار داشته و نتایج حاصله متعاقبا اعلام خواهد شد.
 
گفتنی است: مولوی عبدالواحد ریگی امام جمعه اهل سنت مسجد امام حسین(ع) شهرستان خاش از مولوی‌های شاخص منطقه و استان سیستان و بلوچستان روز پنجشنبه ۱۷ آذر به شهادت رسید؛ وزارت اطلاعات ۲۲ آذرماه اعلام کرد: سه نفر از عوامل اصلی ترور شهید مولوی عبدالواحد ریگی توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) در استان سیستان و بلوچستان، شناسایی و دستگیر شدند.
 
انتهای پیام/س


کد مطلب: 74791

آدرس مطلب: https://www.oshida.ir/vdchzqnq.23nkwdftt2.html

اوشیدا
  https://www.oshida.ir