لیگ قهرمانان آسیا| حذف میزبانی فولاد مقابل العین در پلی‌آف/ تنها میزبانی ایران را هم گرفتند!

23 اسفند 1399 ساعت 8:40

در حالی که قرار بود فولاد بازی پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا را در خانه برگزار کند ولی ظاهرا این میزبانی از این تیم گرفته شده است.


به گزارش  اوشیدا به نقل از دانا؛ تنها میزبانی باقی مانده فوتبال ایران در آسیا از ایران پس گرفته شد تا در سال جاری هیچ میزبانی نداشته باشیم.

در حالی که پیش از این AFC میزبان دیدار فولاد و العین امارات در پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا را تیم ایرانی اعلام کرده بود ولی این میزبانی در سایت AFC دیگر دیده نمی‌شود و ظاهرا این بدان معناست که مکان این مسابقه تغییر کرده.

این اتفاق در حالی رخ داده که دیگر بازی‌های پلی آف مکانش مشخص است و در سایت AFC می‌توان نام ورزشگاه میزبان را مشاهده کرد اما میزبان بازی فولاد مشخص نیست.

در نامه ای که کنفدراسیون فوتبال آسیا برای باشگاه فولاد ارسال کرده قید شده با وجود اعطای میزبانی به نماینده ایران اما ممکن است میزبانی پلی آف هم به کشور محل برگزاری مسابقات گروهی داده شود. در این شرایط ممکن است بازی فولاد و العین امارات نیز در کشور عربستان برگزار شود. اتفاقی که به طور کامل دست ایران را از میزبانی در رقابت های مختلف بین المللی در قاره آسیا محروم می‌کند.

 سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولاد هم امروز در صفحه شخص خود خود این مساله را اعلام کرده است. او خبر از احتمال برگزاری دیدار فولاد و العین در عربستان داده است.

بدین ترتیب در سال جاری هیچ رویداد آسیایی در فوتبال در ایران برگزار نخواهد شد و با تصمیم AFC تمام میزبانی های ایران لغو شده.

‌در لیگ قهرمانان پرسپولیس، استقلال و تراکتور به عنوان 3 نماینده حاضر در دور گروهی لیگ قهرمانان در کشورهای دیگر بازی های متمرکز خود را برگزار خواهند کرد. همچنین میزبانی رقابت های مقدماتی جام جهانی نیز به ایران داده نشده و با تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا مسابقات در کشور بحرین برگزار می شود.

انتهای پیام/


کد مطلب: 73243

آدرس مطلب: https://www.oshida.ir/vdcipray.t1ap52bcct.html

اوشیدا
  https://www.oshida.ir