فرماندار زهک خبر داد:

افزایش اعتماد عمومی با خدمات دولت سیزدهم در شهرستان زهک

30 ارديبهشت 1403 ساعت 10:19

فرماندار شهرستان زهک گفت: خدمات دولت سیزدهم در شهرستان زهک سبب افزایش سطح اعتماد عمومی به دولت و نظام شده است و این باعث رشد و توسعه شهرستان می‌شود.


به گزارش پایگاه خبری اوشیدا، حسن دهمرده هم‌زمان با هفته روابط‌عمومی و ارتباطات نشست مشترک مسئولین روابط‌عمومی ادارات و اصحاب رسانه در فرمانداری شهرستان زهک برگزار شد با اشاره به اقدامات دولت سیزدهم در ابعاد مختلف در حوزه این شهرستان بیان کرد: امروز همه شاخص‌های توسعه این شهرستان درحال‌رشد است و این نشان از عزم دولت برای جبران عقب‌ماندگی‌ها و توجه بیش‌ازپیش به این منطقه دارد.

حسن دهمرده با قدردانی از توجه دولت و حمایت‌های استاندار محترم افزود: پروژه‌هایی از قبیل بزرگراه زهک به زابل؛ استخر شنا؛ کمربندی شهر زهک؛ استادیوم ورزشی و... که بخشی از آنها به بهره‌برداری رسیده و بخشی نیز در حال اتمام هستند؛ باعث تغییر چهره این شهرستان گردیده و نقش مهمی در توسعه این منطقه خواهند داشت.

وی همچنین احداث ۹ چون مصنوعی در روستاها در کنار کسب دو مقام قهرمانی در کشور را در رشته‌های کبدی و فوتسال یک اقدام بزرگ خواند و تاکید کرد: در حوزه‌های اجتماعی و فرهنگی نیز جشنواره‌ها و برنامه‌های متعددی با سه هدف تحکیم وحدت و همدلی مردم؛ معرفی آداب‌ورسوم منطقه سیستان و ایجاد شور و نشاط اجتماعی در این شهرستان اجرا شده و خواهد شد.

فرماندار زهک در حوزه اقتصادی نیز به ایجاد ۱۲۰۰ واحد گلخانه جدید در این شهرستان اشاره کرد و افزود: راه‌اندازی برخی از واحدهای تولیدی راکد و نیمه‌فعال؛ توسعه کسب‌وکارهای خرد محلی؛ احداث ۶۰۰ واحد پنل خورشیدی و... از اقدامات حوزه اقتصادی در شهرستان بوده و علی‌رغم محدودیت‌های موجود شهرستان زهک با دارابودن ۱۱۵۰ باب استخر پرورش ماهی بعد از چابهار قطب تولید آبزیان در استان است؛ شهرستان زهک بیشترین سطح زیر کشت قراردادی را به خود اختصاص داده و در بخش‌های دام و طیور و خصوصاً در تأمین گوشت قرمز و سفید استان نیز نقش مهمی دارد.

وی ضمن اشاره به راه‌اندازی منطقه آزاد سیستان و دیگر طرح‌های بزرگ و ملی که در آینده نزدیک در منطقه اجرایی خواهد شد؛ راه‌اندازی پردیس پارک علم و فناوری در زهک را نقطه عطفی در حوزه اشتغال خواند و اظهار داشت با راه‌اندازی این پارک ۲۰۰۰ شغل تضمین خواهد شد و مشاغل جدیدی از قبیل اقتصاد دیجیتال و هوش مصنوعی؛ بسته‌بندی و صنایع‌دستی و... نیز رونق خواهد گرفت.

در پایان این نشست پس از سؤالات تعدادی از خبرنگاران و پاسخ مدیران حاضر در جلسه؛ از تلاش‌های مسئولین روابط‌عمومی ادارات و اصحاب رسانه تحلیل به عمل آمد.

انتهای خبر/


کد مطلب: 76277

آدرس مطلب: https://www.oshida.ir/vdciyray.t1aqy2bcct.html

اوشیدا
  https://www.oshida.ir