داخلی آرشيو خبر صفحه سیاسی
امتیاز مثبت 
۰
 
امام جمعه نیمروز:
انقلاب اسلامی بعثت را در عصر ما احیا کرد
کد مطلب: ۷۵۹۳۷
تاریخ انتشار:جمعه ۱۳ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۱۲
امام جمعه شهرستان نیمروز گفت: دهه فجرتجسم اراده و عظمت امام بزرگوار ما با همراهی ملت بصیر و شجاع ایران استانقلاب عظیم اسلامی در ایران مضمون بعثت را در دوره و عصر ما احیا کرد .
انقلاب اسلامی بعثت را در عصر ما احیا کرد
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا، حجت‌الاسلام والمسلمین اشرفیان با گرامیداشت دهه مبارک فجر پیروزی انقلاب اسلامی بیان کرد: دهه مبارک فجر یادآور روزهای سرنوشت ساز ملت ایران و روزهای شکوه و جشن استقلال و عزت و آزادی ملت ایران از چنگال استکباری جهانی است دهه فجرتجسم اراده و عظمت امام بزرگوار ما با همراهی ملت بصیر و شجاع ایران است امام عظیم‌الشأنی که یک ملت را از بردگی حکومت‌های طاغوتی پهلوی نجات داد و جرات قیام و فریاد استقلال و ندای عزت طلبی ودینداری را در دل همه آزادی‌خواهان دنیا ایجاد کرد.

امام جمعه شهرستان نیمروز با اشاره به تقارن دهه فجر و بعثت نبی مکرم اسلام گفت: انقلاب عظیم اسلامی در ایران مضمون بعثت را در دوره و عصر ما احیا کرد و خدای متعال به امام بزرگوار ما این توفیق را داد که خط مستمر بعثت نبوی را در این دوران با ابتکار و شجاعت و اندیشه بلند خود پررنگ کند.

وی افزود: همانطور که با بعثت پیغمبر اسلام خدای متعال مردمی را که از لحاظ تمدن فرهنگ و زندگی مادی در سخت‌ترین شرایط بودند در مدت کوتاهی به عالی‌ترین شرایط رساند در زمان رژیم گذشته ایران عزیز ما حیات خلوت آمریکا بود،معادن و منابع و نفت ما را به غارت می‌بردند و سلاح می‌دادند تاازمنافع آمریکایی ها محافظت کنیم وباسلاح آمریکایی به دستور آمریکا درعمان و کشورهای دیگر مسلمان کشی کنیم و ملت ایران اینقدر ذلیل و بی اراده بود.

امام جمعه نیمروز گفت: اما امروز وضعیت ما چگونه است به برکت انقلاب اسلامی مهم‌ترین و پیچیده‌ترین حوادث بین الملل بدون مشارکت ایران حل نمی‌شود،امروز قدرت برتر منطقه و سرآمد کشورهای اسلامی در رشد علم و فناوری و قدرت دفاعی و استقلال سیاسی و به فضل الهی درنظم نوین جهانی، از قدرت های برتر جهانی خواهیم بود.

حجت الاسلام والمسلمین اشرفیان با اشاره به موفقیت های اخیر جمهوری اسلامی در ارسال چند ماهواره پیشرفته ایرانی با ماهواره برای بومی گفت: امروز جمهوری اسلامی با اقتدار و بدون توجه به دخالت ها و عربده کشی مستکبرین ماهواره تحقیقاتی تمام ایرانی ثریا رادرمدار۷۵۰کیلومتری زمین قرار میدهد که ترس و وحشت ازاین قدرت علمی و فناوری فضایی ایران،کشورهای غربی را فرا می‌گیرد.
وی تاکید کرد: این دولت با همه توان و قوا راه عزت و پیشرفت ایران عزیز را سپری می‌کند و از غرش و عربده هیچ قدرت استکباری و هیچ قلدری هراس ندارد و اگر دشمنان ملت ما را تهدید کنند همانطور که در سال ۵۷ بدون هیچ گونه حمایت و امکانات نظامی ، در مقابل همه دنیای طاغوت ایستادیم امروز که در اوج عزت و قدرت و اقتدار جهانی هستیم عاشورایی برپا می‌کنیم و همه طاغوتیان و یزیدیان زمان را همانند اربابانشان به زباله دان تاریخ ملحق کنیم.

اشرفیان ادامه داد: امروز جمهوری اسلامی ابر قدرت منطقه است از این نهیب های توخالی دشمنان نمی هراسد و مسیر پیشرفت خودش را عوض نمی‌کند با همه این تهدیدات و جنگ های ترکیبی، تحریم ها و دشمنی هایی که در طول این ۴۵ سال بوده و این چند سال بیشتر شده، هم غنی سازی ۶۰ درصد بالاتر از سقف برجام انجام شد هم بیش از ۶۰ قلم رادیو دارو برای بیماران سرطانی به اتکای دانشمندان هسته ای کشور ما تولید و روانه بازار دارو شد و هم بدون برجام یک میلیون و ۴۵۰ هزار بشکه نفت ما صادر و پول آن به کشور برگشت.

وی ادامه داد: کسانی که شعار تحریم انتخابات را سر می‌دهند،دلسوز مردم و کشور نیستند، قبل از هر چیزی پشت پرده و اهداف شوم آنها را بررسی کنید آیا سوابق آنها دوستی و دلسوزی واقعی و کمک به ملت ایران بوده یا دشمنی و فتنه و تضعیف ملت ایران بوده است آیا اگر ما در انتخابات شرکت نکنیم راه دیگری برای انتخاب داریم یا تنها راه احقاق حقوق شهروندی در حکومت‌های دموکراسی و مردم سالاری ،حضور پای صندوق‌های رای و انتخاب صحیح می‌باشد،به فضل الهی مردم سیستان و بلوچستان در انتخابات پیش رو مثل همیشه برگ زرین دیگری از حضور و اتحاد خود را در تاریخ ثبت خواهند کرد.

امام جمعه شهرستان نیمروز افزود: در انتخابات به کسانی رای بدهیم که از بطن جامعه و در آشنای به مشکلات مردم باشند و در بین مردم زندگی کرده باشند وابسته به هیچ جریان و گروهی نباشد تنها حزبش حزب انقلاب باشد،به خاطر چند رأی دنبال حرکات عوام فریبانه و پوپولیستی نباشد،رای مردم را معامله نکند.

اشرفیان خاطرنشان کرد: سیستان نماینده‌ای می‌خواهد که جهادی در میدان حضور داشته باشد،ازغم وغصه مردم خواب نداشته باشد نه اینکه دنبال اهداف و منافع سیاسی خودش باشد.


انتهای خبر/

Share/Save/Bookmark