داخلی آرشيو خبر صفحه 
امتیاز مثبت 
۵
 
حجت الاسلام کیخا در خطبه های نماز جمعه روز قدس در زابل :
روز قدس، روز ترس دشمن و روز به هم ریختن معادلات سیاسی استکبار است/ از حماسه آفرینی مردم سیستان تشکر می کنم
کد مطلب: ۳۸۹۴۷
تاریخ انتشار:جمعه ۱۹ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۵۸
امام جمعه زابل گفت: آزادسازی فلسطین از همان روزهای اول انقلاب اسلامی ایران، سرلوحه آرمانهای ملت بزرگ ایران اسلامی بوده است.
روز قدس، روز ترس دشمن و روز به هم ریختن معادلات سیاسی استکبار است/ از حماسه آفرینی مردم سیستان تشکر می کنم
حجت الاسلام علی اکبر کیخا امام جمعه زابل در خطبه های امروز نماز در مصلی المهدی(عج) ضمن دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی گفت: از فرصتها استفاده کنیم چرا که خداوند متعال قسم یاد می کنند که تمام مکلفین از انس و جن در زیان اند. تمام انسان ها در خسران و زیان هستند. یک تعدادی خودشان را نجات می دهند. مگر آنان که ایمان آورده اند به باورها و اعتقاداتی که خدا واجب کرده و عمل صالح نیز انجام می دهند. خداوند به ما اعلام می کند که ایمان به تنهایی کافی نیست و باید ایمان در زندگیتان ظهور و بروز داشته باشد.

حجت الاسلام و المسلمین کیخا در خطبه دوم نماز جمعه شهرستان زابل با اشاره به ۲۳ رمضان روز جهانی قدس گفت: روز قدس یادگار جاوید بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، امام راحل عظیم الشأن هست. روز همبستگی و نمایش قدرت جهان اسلام و حمایت از مردم مظلوم فلسطین و افشای جنایات رژیم منحوس صهیونیستی است.

کیخا افزود: روز قدس، روز ترس دشمن و روز به هم ریختن معادلات سیاسی استکبار است.

خطیب نماز جمعه زابل در ادامه سخنانش افزود : آزادسازی فلسطین از همان روزهای اول انقلاب اسلامی ایران، سرلوحه آرمانهای ملت بزرگ ایران اسلامی بوده و هست

امام جمعه زابل با اشاره به پیام امام راحل در ۱۶ مرداد ۵۸ گفت : اکنون می بینیم که سال به سال لبیک مسلمانان جهان به ندای سراسر نور امام راحل بیشتر و رساتر می شود. امروز هم شما عزیزان حماسه آفریدید. از همه شما مردم دارالولایه سیستان تشکر می کنم.

وی در ادامه با اشاره به ۲۱ تیر روز عفاف و حجاب گفت: باید مراقب هجمه های فرهنگی دشمن باشیم.دشمن در تلاش است بی بند و باری و برهنگی را در جوامع رواج دهد تا فکر و اندیشه آنها را از پیشرفت و تعالی منحرف کند. و افکارشان را آمریکایی، اسرائیلی و انگلیسی کند.

کیخا  افزود: در رابطه با هجمه های فرهنگی دشمن همه باید آگاه و متوجه باشیم. خانواده ها، حوزه ها و دانشگاهها، مسئولین، خیرین و... حمله دشمن همه جانبه است. دفاع ما هم باید همه جانبه باشد. برای جوانانمان برنامه داشته باشیم.

حجت الاسلام والمسلمین کیخا با اشاره به سه شنبه ۲۳ تیر گفت : این روز روز حماسه همبستگی ملی در دفاع از ارکان مقدس نظام و رهبری و پایان دادن به آشوب اخلالگران در سال ۸۷ بود. و این هم از توطئه های آمرکایی به آزادی و فعالیت دانشجویی بود. ما باید دشمن شناس و آگاه باشیم.

وی در ادامه سخنانش با اشاره به ۲۳ تیر روز گشایش مجلس خبرگان رهبری افزود : مجلس خبرگان ولی فقیه را انتخاب نمی کند بلکه آن را با شاخصه هایی که امام معصوم قرار داده کشف می کند. و انتخاب ولی فقیه از سوی امام معصوم صورت می گیرد. پشتیبان ولایت فقیه باشیم عزیزی که تمام عمرش را وقف تعالی و پیشرفت اسلام کرده است. امیدواریم سرباز خوبی برای ولایت باشیم.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark