داخلی آرشيو يادداشت صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
یادداشت؛
چرا نباید انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد؟
کد مطلب: ۷۶۳۴۱
تاریخ انتشار:سه شنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۳:۴۷
تا راه امام خمینی (ره) ادامه دارد و خدمت به محرومین و میل به شهادت نصب العین مسئولان نظام است، این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان نخواهد افتاد.
چرا نباید انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد؟
حجت‌الاسلام‌والمسلمین محسن سنجری، مسئول بسیج طلاب و روحانیون سپاه ثارالله استان کرمان در یادداشتی به اوشیدا نوشت: باگذشت سی و پنج سال از عروج ملکوتی معمار و بنیان‌گذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (قدس‌سره الشریف) همچنان راه و آرمان بلند و مکتب انسان‌ساز این عبد صالح و مجاهد نستوه در سراسر گیتی الهام‌بخش حق‌طلبان و آزادی‌خواهان عالم است که با تأسی از ایمان، شجاعت و درایت ایشان، پرچم ظلم‌ستیزی و مبارزه علیه استکبار جهانی را به دوش می‌کشند و فرمودند که من در میان شما باشم و یا نباشم به همه شما وصیت و سفارش می‌کنم که نگذارید انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد. امام خمینی (ره).

انقلاب اسلامی ایران طی حیات ۴۵ساله خود همواره با فراز و نشیب‌هایی مواجهه بوده، از ابتدای انقلاب که آمریکا و دست‌نشانده‌هایش با تحمیل جنگ جهانی علیه ملت ایران سعی در نابودی و تجزیه‌سازی و اشغال ایران داشتند که با سد مقاوم ملت ایران بعد از ۸ سال با دست‌خالی برگشتند، بعد از آن با تحمیل انواع جنگ‌های سیاسی اقتصادی، فرهنگی، و جنگ ترکیبی دنبال نقشه‌های خرابکارانه و جداسازی ملت از نظام و انقلاب بودند، تئوری‌سازی فتنه، جنگ قومیت‌ها، فتنه‌های سیاسی‌اجتماعی، پروژه ناامیدسازی، پروژه ناکارآمدی جمهوری اسلامی، تجویز نسخه‌های مسمومی همچون بر جایزه سازی پیوند به غرب، و تمسخر مقاومت گوشه کوچکی از تلاش‌های سنگین استکبار برای به‌زانودرآوردن ملت ایران بوده و چون به‌صورت مستقیم موفق نمی‌شدند از طریق مهرهای خود از اول انقلاب در قامت اشخاص و شخصیت‌ها از بنی‌صدر که رئیس‌جمهور بود تا بخشی از بدنه اصلاحات که پروژه بگیر آنان بودند اهداف خود را به‌پیش می‌بردند.

اکنون بعد از ۴۵ سال از پیروزی انقلاب طی حادثه تلخی که در راه خدمت برای رئیس‌جمهور مردمی انقلابی و جهادی پیش آمد و منجر به شهادت او و جمعی از خدمتگزاران خدوم انقلاب شد، باید بر اساس قانون اساسی ظرف ۵۰ روز انتخابات برای رئیس‌جمهور جدید صورت گیرد. اکنون مواجهیم با سیل تفکرات، احزاب، جریانات، با سلائق مختلف که به سمت وزارت کشور برای ثبت‌نام روانه شدند. اکنون بر اساس سخن امام خمینی که نگذارید انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد چگونه می‌توان فهمید نااهلان و نامحرمان کیان‌اند تا خط انقلاب و ولایت را گم نکنیم.

تفکر وابسته به غرب که فرشته نجات کشور را آمریکا می‌داند ولاغیر، تفکرایستاده بر سکوی برجام که تز آن تعطیلی چرخ اقتصاد صنعت، و دست نیاز به دستان آلوده به جنایات آمریکا است که هنوز معتقد است اگر به برجام ایمان داشتیم کشور کلی پیشرفت کرده بود این در حالی است که این تفکر ۸ سال آب‌خوردن مردم را هم با ذکر نامبارک آمریکا پیوست و پیوند داده بودند و در پایان دولت متبوع آنها هیچ تحویل دادند.

تفکر موذیانه‌ای که راه‌حل کشور را در دیپلماسی التماسی و زانوزدن در مقابل کشورهای میکروسکوپی دنبال می‌کرد. نااهلان و نامحرمانی که مقاومت که امروز به تعبیر امام خامنه ای که جهانی شده را دفاع از بشار اسد و شهدای راه او می‌پنداشتند و در کارشکنی برای جبهه مقاومت از هیچ کوششی دریغ نکردند.

نامحرمان و نااهلانی که دیپلماسی با ۲۰۰ کشور را تقلیل به ۲ تا ۳ کشور می‌دانستند؛ چون اعتقاد داشتند باید دم کدخدا رادید و ده را چاپید، نامحرمانی از جنس بدزبان‌هایی که تفکر انقلابی را تفکر عصر حجری، و ترسو، و بزدل، وبی شناسنامه، و لرزان، می‌دانستند.

نااهلانی که امام معصوم را با اتهام‌زنی به مذاکره با شمر و صلح با معاویه محکوم کردند و آن را کلید حل قفل دیپلماسی می‌دانستند. نامحرمانی که ولایت‌فقیه را نسخه شفابخش برای امت نمی‌دانند و خود را همواره ناجی ملت ایران می‌دانند و همواره با تفکر انحرافی و شکاف‌های نمایشی طرف‌داران خود را به سمت مخالف جهت انقلاب رهنمون می‌سازند.

نااهل جماعت و نامحرم اشخاصی که مرتب سعی در جابه‌جاسازی شهید با جلاد داشتند و تلاش آنها گم‌کردن راه شهدا بود نااهلانی که میدان را مانع بزرگ دیپلماسی می‌دانستند و همواره قائل به جمع‌کردن نیروی قدس از عراق و سوریه بودند. این در حالی بود که طی ۳ سال گذشته میدان تعیین‌کننده در دیپلماسی بود و چقدر آورده برای کشور داشت.

نامحرمانی که کلید از دست نااهلان گرفتند و ۸ سال کشور را با کلید بی‌تدبیری و ناامیدسازی و القای مانمی توانیم قفل کردند و در پایان دولتشان گفتند نگذاشتند وگرنه ما دنبال احیای روابط حسنه با آمریکا برای گره‌گشایی از کار انقلاب بودیم، نااهلانی که همواره سعی کردند تا در دوران تصدی خود لیبرال سرمایه‌داری را رواج دهند و برای این منظور با ایجاد شرکت‌ها و کارخانه‌های خصوصی از جیب مردم به سرمایه‌های هنگفتی رسیدند.

اکنون باید با نسخه دقیق و شفابخش جهاد تبیین این نااهلان و نامحرمان را بدون تعصب به مردم نشان داد که اگر این نااهلان و نامحرمان کرسی مهم‌ترین قوه کشور را در دست بگیرند می‌تواند کشور را بدتر از گذشته (قبل از دولت سیزدهم) در وضعیت بحرانی اقتصادی و اجتماعی دید.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark