داخلی آرشيو خبر صفحه 
امتیاز مثبت 
۰
 
بازیابی اطلاعات گوشی اندرویدی , راهنمای کامل برای گوش های معمولی و روت نشده
کد مطلب: ۶۴۳۷۱
تاریخ انتشار:شنبه ۳ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۳
حتما برای شما هم پیش آمده، ناگهان متوجه می شوید که “خدای من …” اطلاعاتی مانند تصویر، فایل صوتی و یا فایل ها ویدئویی را به اشتباه حذف کرده اید و دستتان از آن ها کوتاه است. در این جور موارد اولین کاری که باید انجام دهید این است که ارتباطات وای فای و ۳G یا همان دیتا را قطع کنید و هیچ فایلی و یا برنامه ای را اجرا و ذخیره نکنید، بلافاصله بعد از قطع ارتباط ها برای بروز نشدن برنامه ها، گوشی را خاموش کنید. در ادامه با نت نوشت همراه باشید تا بازیابی اطلاعات گوشی اندرویدی را برای شما شرح دهیم.
حتما برای شما هم پیش آمده، ناگهان متوجه می شوید که “خدای من …” اطلاعاتی مانند تصویر، فایل صوتی و یا فایل ها ویدئویی را به اشتباه حذف کرده اید و دستتان از آن ها کوتاه است. در این جور موارد اولین کاری که باید انجام دهید این است که ارتباطات وای فای و ۳G یا همان دیتا را قطع کنید و هیچ فایلی و یا برنامه ای را اجرا و ذخیره نکنید، بلافاصله بعد از قطع ارتباط ها برای بروز نشدن برنامه ها، گوشی را خاموش کنید. در ادامه با اوشیدا، همراه باشید تا بازیابی اطلاعات گوشی اندرویدی را برای شما شرح دهیم.

بازیابی اطلاعات گوشی اندرویدی (تمامی گوشی ها روت نشده)

برای شروع روند بازیابی اطلاعات گوشی اندرویدی ، گوشی موبایلتان را روشن کرده و به کامپیوتر متصل کنید، توجه داشته باشید که در اندروید نسخه ۴ فضای داخلی گوشی موبایل به صورت Mass Storage شناخته نمی شود و به صورت Flash Drive به آن دسترسی دارید، که در این آموزش این نکته لحاظ شده است.

نکته ای که نباید از قلم بیفتد اینکه اگر فایل های شما در کارت حافظه و یا MicroSD قرار دارد حتما از آداپتور های مرسوم برای اتصال کارت حافظه به کامپیوتر با کمک پورت USB استفاده کنید.

برنامه بازیابی Recuva را دانلود کنید، نسخه رایگان نیز از پس کار ما بر خواهد آمد، پس نگران نباشید. برنامه هایی نظیر Coolmuster و Wondershare Dr. Fone هم به خوبی برای مک و PC کار خواهند کرد اما Recuva یک برنامه رایگان بسیار مناسب است.AndroidPIT-Recuva-File-Type-w۶۲۸

در اولین مرحله بعد از نصب برنامه Recuva شما باید مشخص کنید که در پی بازیافت چه نوع فایلی هستید، تصاویر، ویدئو، موزیک و … در قسمت بعد مشخص می کنید که حضور ذهن دارید که فایل شما در کدام شاخه قرار دارد یا خیر، اگر مسیر ذخیره فایلتان را داشته باشید مسلما خیلی سریعتر خواهید توانست آن را بازیابی کنید. در ادامه با فرآیند های پیش رو در برنامه که جلو بروید به آسانی خواهید توانست فایل هایتان را بازیابی کنید.
Share/Save/Bookmark
مرجع : اوشیدا
    عکاس :