داخلی آرشيو خبر صفحه سیاسی
امتیاز مثبت 
۱
 
هفته مسئولیت‌پذیری ایران در کانادا، با حضور اعضای گروهک منافقین
کد مطلب: ۲۶۷۸۸
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۱۷
اوشیدا: احمد شهید و مریم رجوی، میهمانان ویژه‌ نمایشی سیاسی در کانادا هستند که با هدف انتقاد از وضعیت حقوق بشر در ایران شکل گرفته است
هفته مسئولیت‌پذیری ایران در کانادا، با حضور اعضای گروهک منافقین
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: پارلمان کانادا نمایشی را تحت عنوان مسئولیت‌پذیری ایران به مدت یک‌هفته آغاز کرده است. در این نمایش سیاسی که به بهانه مسائل حقوق بشری ایران آغاز شده است، برخی اعضای گروهک تروریستی منافقین ازجمله مریم رجوی، همسر سرکرده این جریان شرکت دارند.

به نوشته «نیشن»، رهبری این نمایش سیاسی را یکی از نمایندگان لیبرال پارلمان کانادا به نام «اروین کوتلر» برعهده دارد.

«مریم قجر عضدانلو» مشهور به مریم رجوی که طی افتضاحی به‌نام انقلاب ایدئولوژیک بدون نگه داشتن عده طلاق از مهدی ابریشمچی، یکی دیگر از سرکردگان گروهک تروریستی منافقین جدا شد و به همسری مسعود رجوی درآمد، به همراه یکی از مسئولین حقوق بشری سازمان ملل متحد و همچنین اعضای یک اندیشکده تندروی آمریکایی در مراسم این هفته که از امروز آغاز شده است، حضور دارند.

تا دو سال قبل، گروهک منافقین در فهرست گروه‌های تروریستی در کانادا قرار داشت اما از این فهرست خارج شد.

احمد شهید، نماینده ویژه سازمان ملل در امور حقوق بشری ایران که به نوشتن گزارش‌های جهت‌دار علیه جمهوری اسلامی شهرت دارد نیز در این نمایش سیاسی شرکت کرده است.

طی چند ماهه پس از توافق ژنو، موسوم به برنامه اقدام مشترک، تبلیغات حقوق بشری بر ضد جمهوری اسلامی ایران افزایش بی‌سابقه‌ای یافته است.
-
Share/Save/Bookmark
مرجع : خبرگزاری فارس
    عکاس :