داخلی آرشيو خبر صفحه ورزشی
امتیاز مثبت 
۰
 
مدیرکل اداره ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان:
۲ زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال در هیرمند نقطه صفر مرزی افتتاح شد
کد مطلب: ۷۶۲۸۸
تاریخ انتشار:دوشنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۰۰:۱۰
مدیرکل اداره ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان گفت: همزمان با دهه کرامت و نگاه ویژه دولت مردمی ۲ زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال در شهرستان هیرمند نقطه صفر مرزی شمال استان افتتاح شد.
۲ زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال در هیرمند نقطه صفر مرزی افتتاح شد
عباس شیبک روز یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار اوشیدا بیان کرد: به مناسبت دهه کرامت طرح زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال شهر «قرقری» واقع در هیرمند در راستای توسعه زیرساخت‌های ورزشی منطقه، توسط اداره کل ورزش و جوانان‌ سیستان و بلوچستان، با زیربنای یک‌هزار و ۳۵۰ متر مربع و با اعتبار هزینه شده بیش از ۱۲ میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی به بهره برداری رسید.

وی افزود: با افتتاح این زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال، جمعیتی بیش از ۲ هزار و ۱۰۰ نفر در قالب ۴۵۰ خانوار از این طرح ورزشی بهره مند خواهند شد و فرصت مناسبی برای فوتبال دوستان منطقه فراهم شده تا رقابت مختلف ورزشی را در این مکان برگزار کنند.

مدیرکل اداره ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان افتتاح دومین طرح زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال در نقطه مرزی شمال استان را در روستای حیدرآباد چرک نیمروز اعلام کرد و گفت: این طرح نیز در راستای توسعه زیرساخت‌های ورزشی منطقه، توسط اداره کل ورزش و جوانان‌ استان، با زیربنای یک‌هزار و ۳۵۰ متر مربع و با اعتبار هزینه شده بیش از ۱۲ میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی به بهره برداری رسید.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark