داخلی آرشيو خبر صفحه اقتصادی
امتیاز مثبت 
۰
 
معاون بازرگانی داخلی شرکت پشتیبانی امور دام خبر داد:
توریع گوشت گوسفندی بدون محدودیت در بازار
کد مطلب: ۷۴۸۹۳
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۴۹
معاون بازرگانی داخلی شرکت پشتیبانی امور دام گفت: گوشت گوسفندی منجمد با قیمت هر کیلوگرم ۱۴۲ هزار تومان و گوساله مخلوط با قیمت ۱۵۲ هزار تومان بدون محدودیت در کل کشور در حال توزیع است.
توریع گوشت گوسفندی بدون محدودیت در بازار
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا به نقل از خبرگزاری موج، محمد جعفری، معاون بازرگانی داخلی شرکت پشتیبانی امور دام بیان کرد: توزیع گوشت گوسفندی و گوساله با قیمت مصوب در حال توزیع است و بدون محدودیت وزنی و در حد نیاز و کشش بازار این اقدام ادامه خواهد داشت.

وی افزود: با توجه به اینکه ذخایر استراتژیک گوشت در وضعیت مناسبی قرار دارد، توزیع این محصولات با قیمت مصوب در کل کشور انجام می‌شود و محدودیتی برای توزیع در استان‌های مختلف و حجم تقاضا وجود ندارد.

معاون بازرگانی داخلی شرکت پشتیبانی امور دام ادامه داد: ذخایر استراتژیک که در بازار در حال توزیع است، این ذخایر از منابع داخلی و خارجی تأمین شده و در بازار توزیع می‌شود.

وی تصریح کرد: قیمت هر کیلوگرم گوشت گوساله مخلوط ۱۴۵ هزار تومان است (قیمت سردست و ران کمی تفاوت دارد)، نرخ گوشت گوسفندی مخلوط نیز ۱۳۵ هزار تومان است که در سردخانه‌های شرکت پشتیبانی امور دام به توزیع کنندگان تحویل داده می‌شود.

جعفری گفت: توزیع کنندگان این محصولات می‌توانند حداکثر ۷ هزار تومان بابت سود خرده‌فروشی این محصولات اضافه کرده و به دست مردم برسد.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark