داخلی آرشيو خبر صفحه اقتصادی
امتیاز مثبت 
۰
 
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:
افتتاح سه طرح ملی در سیستان و بلوچستان به یکی دیگر از شیرین‌ترین و به یادماندنی‌ترین دوران خدمتی ما در سپاه تبدیل شد
کد مطلب: ۷۵۲۴۳
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۴۵
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: افتتاح سه طرح ملی در سیستان و بلوچستان به یکی دیگر از شیرین‌ترین و به یاد ماندنی‌ترین دوران خدمتی ما در سپاه تبدیل شد.
افتتاح سه طرح ملی در سیستان و بلوچستان به یکی دیگر از شیرین‌ترین و به یادماندنی‌ترین دوران خدمتی ما در سپاه تبدیل شد
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا به نقل ازعصرهامون، سردار حسین سلامی در حاشیه سفر به زاهدان بیان کرد: پیام افتتاح بیمارستان نبی اکرم، فرودگاه سراوان و پایگاه هوایی زاهدان به‌عنوان هدیه نیروی زمینی سپاه به مردم شریف و عزتمند سیستان و بلوچستان، عزم و اراده به‌هم‌پیوسته همه ارکان نظام و سپاه برای تأمین امنیت و پیشرفت و رفاه مردم است.

وی افزود: امروز افتتاح سه طرح ملی بیمارستانی، فرودگاهی و پایگاه هوایی در این استان به یکی دیگر از شیرین‌ترین و به‌یادماندنی‌ترین دوران خدمتی ما در سپاه تبدیل شد.

وی افزود: امروز در حالی بهره‌برداری از طرح توسعه و گسترش تخصصی و فوق‌تخصصی بیمارستان نبی اکرم ص) زاهدان را آغاز می‌کنیم که این بیمارستان به یکی از مهم‌ترین و مجهزترین بیمارستان‌های سطح ملی ارتقا پیدا کرد.

فرمانده کل سپاه گفت: گام توسعه این بیمارستان متناسب با نیاز مردم سیستان و بلوچستان و نیروهای مسلح مستقر در این استان طراحی شده است.

وی افزود: با این طرح توسعه، ظرفیت پذیرش اورژانس این بیمارستان به حدود ۹۰ هزار خدمت در ماه رسید که در نوع خود برای این منطقه بسیار گام بلندی است.

سردار سلامی به طرح گسترش و توسعه فرودگاه شهر سراوان اشاره کرد و افزود: امنیت، یک ضرورت حیاتی و مقدمه اساسی برای زندگی مردم است و ما تأمین و تحکیم امنیت در منطقه را چندوجهی و از طریق خدمت به مردم و بومی‌سازی و مردمی‌سازی تأمین آن دنبال می‌کنیم.

وی بیان کرد: یکی از طرح‌های بزرگی که امروز به مردم شریف اهدا شد و مقیاس آن یک مقیاس ملی و کشوری است، طرح توسعه و گسترش فرودگاه سراوان است‌ که نقش مهمی در تسهیل حوزه‌های ارتباطی، اقتصادی و امنیتی مردم منطقه دارد.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: با تلاش زنجیره‌وار و به‌هم‌پیوسته و درعین‌حال جهادی مجموعه‌ای از فرزندان این ملت، این فرودگاه به یک فرودگاه مناسب حتی برای فرود هواپیماهای پهن‌پیکر تبدیل شده است.

وی افزود: اجرای این طرح در حقیقت یکی از شاخص‌های توسعه در این منطقه هست که بر پایه الگوی توسعه امنیت توأم با توسعه اجتماعی و رفاهی به ثمر نشسته است.

سردار سلامی به افتتاح پایگاه هوایی "شهید علی عربی" نیروی زمینی سپاه به‌عنوان یکی از طرح‌های مهم کشوری اشاره کرد و گفت: این پایگاه برای ایفای نقش مهمی در زندگی و امنیت مردم منطقه طراحی و ایجاد شده است.

وی افزود: سپاه سلمان سیستان و بلوچستان، مهندسی رزمی، بهداری رزمی و آماد نیروی زمینی سپاه و همه معاونت‌های فرماندهی کل سپاه، بضاعت خود را به میدان آورده و امروز این سه طرح زیرساختی را به مردم هدیه کردند.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark